Přejít na obsah

Dušák Arkády Pankrác, sleva až 40 %


Patrik

Doporučené příspěvky

No ja se ani nedivim, kdyz vidim ty sekuritaky tam. To je zabezpeceni jak stehno. A nejen tam. Kdyz takovej barak hlida banda vyzilejch duchodcu a alarm je na urovni vietnamsky vecerky, tak se neni cemu divit. Cimz se nenavazim do tech duchodcu. Neco delat musej, aby nesli do penalu predcasne. Ono,kdo jinej by jim tam taky slapal chodnik 12,14,24 hodin za tu almuznu. Celej ten system je postavenej na hlavu. Jedinej kdo na tom profituje je security managment a pojistovna to kdyztak zacaluje... Proste Cechystan...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, Lucky Lucaso napsal:

No ja se ani nedivim, kdyz vidim ty sekuritaky tam. To je zabezpeceni jak stehno. A nejen tam. Kdyz takovej barak hlida banda vyzilejch duchodcu a alarm je na urovni vietnamsky vecerky, tak se neni cemu divit. Cimz se nenavazim do tech duchodcu. Neco delat musej, aby nesli do penalu predcasne. Ono,kdo jinej by jim tam taky slapal chodnik 12,14,24 hodin za tu almuznu. Celej ten system je postavenej na hlavu. Jedinej kdo na tom profituje je security managment a pojistovna to kdyztak zacaluje... Proste Cechystan...

Ty víš jakej  systém alarmu mají v Arkádách, že je to zabezpečení jak stehno?  Že kamerový systém není napojený na PCO, ( což ale  vietnamské večerky obvykle mají )?  Víš jaká je ve skleněných výplních vstupních dvěří bezpečnostní třída folií a jaké hrubé síle odolá? Víš kolik měsíců pracovníkům co mají na starost noční ostrahu, do penze zbývá ?  Máš pocit, že denní ostraha  kterou vidíš ve veřejných částech,  je ta samá co noční? Víš jaký je plat pracovníků bezpečnostní agentury na výjezdech?  Jaký by podle Tebe měl být systém aby nebyl postavený na hlavu, ale třeba na  břicho? Třeba jako v Drážďanech, kde  v Grünes Gewölbe vykradli čtyři lidi během několika desítek vteřin, velmi dobře zabezpečenou klenotnici, vzdálenou 400 metrů od policejní stanice Dresden Mitte. Tam prosím mají co? Německystán?  

Sorry za moje blbý otázky, ale nazvat někoho " vysloužilým důchodcem před předčasným penálem, co šlape za almužnu" mě donutilo Ti tyhle otázky položit. Jednou budeme všichni před penálem ( teda všichni ne, jen Ti šťastnější co se toho dožijou ) a buďme rádi, že tahle skupina lidí má chuť, energii a zdraví něco dělat, protože takhle jsou to plátci daní a ne příjemci. Navíc jejich starost není hlídat balkánský drbany po nocích, ale zatoulaný dítě mezi Sephorou a Mc Donaldem.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale? Potrefena husa zacala kejhat?

No kazdopadne uznavam ze jsem to mohl podat citliveji a korektneji. 

Nicmene to nemel byt utok a ani vysmech tem duchodcum. Tos blbe pochopil. Ty jsou naopak obeti toho celyho Systemu. 

Systemu (cechystanu) kterej na ne z vysoka kasle (maly duchody,drahy leky,bydleni atd.) a moc prilezitosti kde se uplatnit nemaji. A tak skonci ve sparech bezpecnostnich agentur a spratelenych obchodnich center.

Naopak je to ostuda tech center a bezpecnostnich agentur, ze toho zneuzivaji a na takovou pozici davaji duchodce a ruzny individua ktery nemaj jinde uplatneni a jsou ochotny za minimalni mzdu delat i 300h mesicne. (Protoze jim proste nic jinyho nezbejva) 

Hlavne ze se usetri a splni se podminky pojistovny.

 

A jaky maj zabezpeceni na arkadach? No asi na hovno, kdyz jim tam napochodujou balkansky drbani s palicema, vezmou si co chtej a zase v klidu odejdou.

Ale ne zas tak na hovno aby pojistovna tu skodu neuhradila. 

Ale lidem od Dusaka se to zabezpeceni asi nejak nelibi nebo co. Ale proc? Vzdyt maj folie na dverich a spici nocni u monitoru. Divny 😁

No to je fuk. Je mi jasny ,ze me budech chytat za kazdy slovo a budes dlouze debatovat ale na to nemam cas a ani naladu.

Jestli jsem urazil byt jedineho duchodce nebo vietnamce,tak se omlouvam. Vina je jednoznacne na vedeni centra a vedeni BA (ne tech chudaku co se plouzej 12h po pasazi) ktery dopustili, ze si tam drbani z balkanu prisli v noci jak v poledne pro rohliky do samosky.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 minutami, Lucky Lucaso napsal:

Ale? Potrefena husa zacala kejhat?

No kazdopadne uznavam ze jsem to mohl podat citliveji a korektneji. 

Nicmene to nemel byt utok a ani vysmech tem duchodcum. Tos blbe pochopil. Ty jsou naopak obeti toho celyho Systemu. 

Systemu (cechystanu) kterej na ne z vysoka kasle (maly duchody,drahy leky,bydleni atd.) a moc prilezitosti kde se uplatnit nemaji. A tak skonci ve sparech bezpecnostnich agentur a spratelenych obchodnich center.

Naopak je to ostuda tech center a bezpecnostnich agentur, ze toho zneuzivaji a na takovou pozici davaji duchodce a ruzny individua ktery nemaj jinde uplatneni a jsou ochotny za minimalni mzdu delat i 300h mesicne. (Protoze jim proste nic jinyho nezbejva) 

Hlavne ze se usetri a splni se podminky pojistovny.

 

A jaky maj zabezpeceni na arkadach? No asi na hovno, kdyz jim tam napochodujou balkansky drbani s palicema, vezmou si co chtej a zase v klidu odejdou.

Ale ne zas tak na hovno aby pojistovna tu skodu neuhradila. 

Ale lidem od Dusaka se to zabezpeceni asi nejak nelibi nebo co. Ale proc? Vzdyt maj folie na dverich a spici nocni u monitoru. Divny 😁

No to je fuk. Je mi jasny ,ze me budech chytat za kazdy slovo a budes dlouze debatovat ale na to nemam cas a ani naladu.

Jestli jsem urazil byt jedineho duchodce nebo vietnamce,tak se omlouvam. Vina je jednoznacne na vedeni centra a vedeni BA (ne tech chudaku co se plouzej 12h po pasazi) ktery dopustili, ze si tam drbani z balkanu prisli v noci jak v poledne pro rohliky do samosky.

 

Jojo, trefils to přesně. Jsem ta husa, důchodce a tak trochu individuum a hlídám v Arkádách,  protože na mě Čechystán kašle, tak se ploužím 12h po pasáži.  Máš odhad, klobouk dolu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 minutami, Liqid napsal:

Jo jo, tady jsou hrozně drahý léky....proto si sem pro ně jezdí z DE a PL a exportují se po kamionech. Tyhle rozumbrady mám nejradši.

No, tak ja uz s par duchodcema (ne, rentierama) za svuj zivot mluvil. A dost stiznosti, krom zdravi, bylo i na drahy leky. Tak ja nevim no. Tak asi lzou. Priste reknu svy babi, az si bude stezovat, at drzi hubu a nelze mi do oci. Ze leky drahy nejsou, ale ze si je jen nemuze se svym malym duchodem dovolit. A at je rada ze neduchoduje v nemecku, protoze se tam maj tak moc spatne, ze tam vozi leky od nas. Diky zes mi otevrel oci 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 minutami, Lucky Lucaso napsal:

No, tak ja uz s par duchodcema (ne, rentierama) za svuj zivot mluvil. A dost stiznosti, krom zdravi, bylo i na drahy leky. Tak ja nevim no. Tak asi lzou. Priste reknu svy babi, az si bude stezovat, at drzi hubu a nelze mi do oci. Ze leky drahy nejsou, ale ze si je jen nemuze se svym malym duchodem dovolit. A at je rada ze neduchoduje v nemecku, protoze se tam maj tak moc spatne, ze tam vozi leky od nas. Diky zes mi otevrel oci 😉

Babi nelže, babi to má jenom trochu popletený. Léky skutečně drahý nejsou, některý z nich jsou dokonce až komicky levný. To, že na ně pojišťovna přispívá často úplnej pakatel, je věc jiná.

Sorry za offtopic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, ja myslim, ze ke slevam u Dusaka se toho reklo uz dost. Burzoustsky husicky zakejhali a vykazali spodinu (me), ktera nema na vlastni rolady natoz na leky do patricnych mist. 

A tak to ma byt, na chudy lid jedine prisnost a opovrzeni. 

Tak si uzijte krasny a slunecny vikend a neberte se tak vazne. 😎

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...