Přejít na obsah

Seiko BELL - MATIC


Vit

Doporučené příspěvky

  • po měsících...
  • Odpovědi 50
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po měsících...

Nedávno jsem se bavil s jedním letitým členem o tvejch fotkách a říkal jsem mu, že se mi hrozně líbí, jak střídáš hodinky za pár tisícikorun s kusama drahejma jak auto. A že to děláš fakt srdcem, to je vidět z fotek. A děláš to tak dlouhý roky. Já už to tady kdysi zmiňoval. Seš chronomagor dle mýho gusta, mám to obdobně, ačkoli třeba v odlehčenější verzi. Díky👍...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 15. 5. 2022 v 21:37, villain83 napsal:

Nedávno jsem se bavil s jedním letitým členem o tvejch fotkách a říkal jsem mu, že se mi hrozně líbí, jak střídáš hodinky za pár tisícikorun s kusama drahejma jak auto. A že to děláš fakt srdcem, to je vidět z fotek. A děláš to tak dlouhý roky. Já už to tady kdysi zmiňoval. Seš chronomagor dle mýho gusta, mám to obdobně, ačkoli třeba v odlehčenější verzi. Díky👍...

Já děkuju za pochvalu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
V 15. 5. 2022 v 21:37, villain83 napsal:

Nedávno jsem se bavil s jedním letitým členem o tvejch fotkách a říkal jsem mu, že se mi hrozně líbí, jak střídáš hodinky za pár tisícikorun s kusama drahejma jak auto. A že to děláš fakt srdcem, to je vidět z fotek. A děláš to tak dlouhý roky. Já už to tady kdysi zmiňoval. Seš chronomagor dle mýho gusta, mám to obdobně, ačkoli třeba v odlehčenější verzi. Díky👍...

Tak to má být, sice nemám hodinky za statisíce, ale jen do dvaciáše, ale i kousky a litr či dva a nosím je všechny, jen ty starší velmi opatrně. Pardoxně do práce ty nejdražší, protože nejvíc snesou (Safír, keramika, diver's). Primky, stary Seiko 5 apod. poctivě venčím o víkendech a svátcích. A dělají mi snad větší radost než nové kusy. Proč ne, když jsou po poctivé renovaci nebo naopak dobité s příběhem. Bell-matic super, jedny tu někdo dokonce prodává, ale měl by je dát nejdřív na servis, když se předcházejí. Aspoň já bych to udělal. To mě odradilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, Jiří Sedlák napsal:

Tak to má být, sice nemám hodinky za statisíce, ale jen do dvaciáše, ale i kousky a litr či dva a nosím je všechny, jen ty starší velmi opatrně. Pardoxně do práce ty nejdražší, protože nejvíc snesou (Safír, keramika, diver's). Primky, stary Seiko 5 apod. poctivě venčím o víkendech a svátcích. A dělají mi snad větší radost než nové kusy. Proč ne, když jsou po poctivé renovaci nebo naopak dobité s příběhem. Bell-matic super, jedny tu někdo dokonce prodává, ale měl by je dát nejdřív na servis, když se předcházejí. Aspoň já bych to udělal. To mě odradilo.

Díky.
Ano, servis není jednoduchý ani levný i když není nic pokažené, protože je to vcelku raritní (ojedinělý) strojek.

před 7 hodinami, Jiří Sedlák napsal:

Jinak krasná zvířátka, kocour jako by vypad z oka našemu a pejska mám s Labra asi kříženého, má Labra pohled a uši, ale zbarvení rotvíka. To je ideální kombinace zviřátek na doma.

Díky.

-----------------------

SEIKO a SUPERB první generace

Vit_Seiko_BELL_Matic_230218_01_.jpg

Vit_Seiko_BELL_Matic_230218_02_.jpg

Upraveno uživatelem Vit
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...