Přejít na obsah

Poradna PRIM


Doporučené příspěvky

Ahoj ve spolek, mám na vás dotaz, který ani nevím jestli patří jsem, ale zajímá mě typ těchto primek ktere mám po dědečkovi a chci dát do původního stavu, proto bych se vás rád zeptal kde v Praze a okolí je to možné. Jen bych rád doplnil že jsem úplný prim analfabet a proto se omlouvám za případné pochybení. Děkuju moc za odpověď a přeji vám hezký večer. Lukáš

post-53606-0-39310100-1512062200_thumb.jpeg

post-53606-0-83449700-1512062215_thumb.jpeg

post-53606-0-59797000-1512062227_thumb.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 883
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Děkuju moc za rychlou odpověď, čistě n?hodou neznáte někoho kdo by se o to uměl opravdu dobře postarat, chci aby to bylo fakt hezké. Díky. Lukáš

Zajdi do Karlina hodinarstvi http://www.volavka.eu

Delali mi tam uz ctvery Prim maji jeste i nejake nahradni dily, ale vetsinu jim vzala povoden v 2002 :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to netusim. A netroufam si hodnotit. Ve vysahradske jsem nebyl. Pry je jeste jedno na praze 5 u kavalirky. Je to tady nekde v tematu ?jake hodinarstvi? nebo tak nejak. Spis zkus toco mas bliz ;-)

 

nebo je obejdi a rekni ze chces renovaci a zeptej se co vse ti muzou vymenit za origo a kolik to bude celkem stat.

 

U Volavky v karline to bylo vzdy cca 1400-1800,- komplet vycisteni, serizeni, kdyz meli tak novy sklo nebo vylesteni, nova korunka, novy dynko (spodni kryt)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Padesátá léta je správně období 1941 až 1950, v té době se Primky ještě nevyráběly, za rok vzniku prvních Primek ("pospartak") je označován rok 1957. Ale jsou hezké, vypadá to na typ 50 031 1 s rokem vzniku 1959 ("traktory" od r. 1960.) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, jo, diky moc...jde jen o interpretaci...80 leta se take mysli 1980 az 1989 (to neni o nasobek min jako u oznacovani stoleti :-)...ale zpatky k veci...kazdopadne tedy jde o jedny z prvnich modelu, ze? Uz vim co si najezim na Jeziska :-)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...