Přejít na obsah

Poradna PRIM


Doporučené příspěvky

Výhodný nákup? Vždyť hodnotu tam má pouze strojek  a to okolo 150-450kč. Poláci se toho chtějí zbavit a tak to začnou dávat za hodnotu stojku plus nějakou kačku na materiál. Bylo jasný, že to tak dopadne. Tato situace to jen urychlila. Teď je pro ně výhodné prodávat roušky a ochranné pomůcky, ne hodinky. 

No já ani tak nereagoval na autenticitu hodinek - kterou nejsem schopný u diplomatů pořádně určit - i když jsem tady viděl dost názorných ukázek... jako spíš na praxi dotazu na probíhající aukci takto do pléna... kdyby to náhodou byl sbírkový kus, pak by se cena rázem vystřelila tam kde by ji tazatel rád neviděl... pár praktických ukázek upozornění dotazem na zajímavou aukci tady už taky bylo :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 883
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Chápu tě jak to myslíš, ale ta pravděpodobnost, že seženeš na Ebay hodinky Prim od občana nemající potuchu o ceně se blíží nule. Takže tazatel ušetřil pár kaček a ještě se dozvěděl, že je potřeba být obezřetný. Za mě správný postup jak by to mělo být. Ne že to nakoupíš a pak se dozvídáš, co za hrůzy to máš doma. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kolegům Jan_Jan_2006, Colommbo

 

 

Omlouvám se za nepochopení. Dne 24.3.20 v 10:41 jsem nejprve reagoval na první fotografii s kružnicí u indexů, když ve svém příspěvku se tazatel Groh ptal mimo jiné, zda se jedná o originální ciferník což se mi z fotogafie nezdálo a nezdá.

Snad to bylo dostatečné vysvětlení a napříště již budu nejprve uvádět na co reaguji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kolegům Jan_Jan_2006, Colommbo

 

 

Omlouvám se za nepochopení. Dne 24.3.20 v 10:41 jsem nejprve reagoval na první fotografii s kružnicí u indexů, když ve svém příspěvku se tazatel Groh ptal mimo jiné, zda se jedná o originální ciferník což se mi z fotogafie nezdálo a nezdá.

Snad to bylo dostatečné vysvětlení a napříště již budu nejprve uvádět na co reaguji.

 

Super...   :cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

zdravím, mám jednoduchý dotaz. Nemusím vintage hodinky a sháním nějaké Primky od Eltonu, ale rád bych v automatu. Je nějaký automatický strojek u Prim, který by tu všichni neodsoudili? Cokoliv co najdu se pak dočtu, že je to strojek z Číny a nikdo ho nedoporučuje. Rozpočet mám široký podle možností 5-20 tis., něco s průměrem větším než 40mm.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...