Jump to content

Poradna PRIM

crouch14
 Share

Recommended Posts

Jo, to jsou ty humberta z aukra, mám i fotky. Chtěl jsem je taky drazit, ptal jsem se všech i pana Hovorky,ale nikdo nic nedokázal říct. Tak jsem do toho nešel. Někdo si prostě na dynko vyrazil čísla.

• Replies 883
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Rád bych se poradil ohledně vyjmutí strojku u malých TV. Vytáhnul jsem korunku, odšrouboval ty dva malý šroubky co drží strojek v pouzdře, takže se tam otáčí, ale nedostanu ho ven. U ostatních primek co mám, vypadne tak nějak sám. Tady ne a nechce se mi to moc silou páčit. 

Někdo mi radil, ať najdu po obvodu rámečku ve kterém je zasazeno sklíčko, zářez na nůž - ale ani za boha na něj nemůžu přijít. 

Sundat sklíčko samotné taky nepomohlo - ciferník se strojkem je právě pod tím rámečkem, takže mi to nejde ven ani předem... 

Jsou to tyhle

90145303_833770217143104_491899255195382

Právě jsi si zabil potenciální výhodný nákup pokud jsou košer   :giljotiini:

Edited by Snekofon

Právě jsi si zabil potenciální výhodný nákup pokud jsou košer   :giljotiini:

Výhodný nákup? Vždyť hodnotu tam má pouze strojek  a to okolo 150-450kč. Poláci se toho chtějí zbavit a tak to začnou dávat za hodnotu stojku plus nějakou kačku na materiál. Bylo jasný, že to tak dopadne. Tato situace to jen urychlila. Teď je pro ně výhodné prodávat roušky a ochranné pomůcky, ne hodinky. 

Edited by stenly