Přejít na obsah

NEJLEPŠÍ STRÁNKA PRO INFO


Doporučené příspěvky

před 11 minutami, raskiscz napsal:

Koukám, že je to všude stejné. Jakože... naservírujte mi tady co můžete, protože já jsem líný jako veš si cokoliv sám najít.

No, no, legitimne a slusne se pta, tak proc ne?
Jeden z duvodu, proc tady tohle forum je, myslim....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takový stránky, kde by bylo skutečně všechno, tj. všechny značky, všechny nový modely, něco z historie, technický záležitosti... Takový neexistujou. Takže nejlepší je skutečně zůstat tady na fóru. Pročítat, ptát se, diskutovat, sledovat sekce, co tě zajímají, a sem tam zajít do obchodu omrknout hodinky na živo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Existují supr stránky o značkách jako např. fandovská Paneristi, přehledová Breitlingsource, brutálně odborná a detailní Chronomaddox (budiž Chuckovi země lehká)...

Takže ten dotaz úplně marný nebyl a kdyby mířil víc odborně "odkud sosáte vědomosti" než jen infotainmentově, tak by to mohlo být náhodou dost zajímavý vlákno.

Myslím, že dnešní nováček ví kulový např. o nějakým Chuckovi Maddoxovi a na těch jeho stránkách mi vždycky padala brada...

 

ještě edit: to co požaduješ, splňuje časopis watch it.

Upraveno uživatelem bandicoot
doplnění
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle je přesně to, co by mě take zajímalo!

ač to tedy tak nevyznělo, hodilo by se kdybyste sem nám nováčkům hodili něco ke čtení EDIT: myslím tím nějaké základy, třeba to o Cronomaddox jsem zatím za skoro půl roku nikde na fóru nepotkal. Fórum je už značně rozsáhlé a není úplně jednoduché najít něco co nevíš že hledáš :D

V 4. 8. 2020 v 15:05, bandicoot napsal:

Existují supr stránky o značkách jako např. fandovská Paneristi, přehledová Breitlingsource, brutálně odborná a detailní Chronomaddox (budiž Chuckovi země lehká)...

Takže ten dotaz úplně marný nebyl a kdyby mířil víc odborně "odkud sosáte vědomosti" než jen infotainmentově, tak by to mohlo být náhodou dost zajímavý vlákno.

Myslím, že dnešní nováček ví kulový např. o nějakým Chuckovi Maddoxovi a na těch jeho stránkách mi vždycky padala brada...

 

ještě edit: to co požaduješ, splňuje časopis watch it.

Upraveno uživatelem Martin61
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Martin61 to shrnul velmi věcně. Znám ten pocit, že člověk vleze na fórum, z mnoha textů ani moc nerozumí, která bije, ale zároveň ho to láká číst dál a koukat na fotky. Na začátku však ještě není člověk smířený s tím, že na fóru bude viset hodiny denně. 

Jednoduše se dají vstřebávat informace také z nějakých YT kanálů, pro začátek třeba Urban Gentry, nebo Teddy Baldassarre  a samozřejmě plno dalších. 

Mám tady pak třeba knížku The Magic of Watches, viz foto

117304750_340327930703015_6162155951402805914_n.jpg.b0be0402250981d27546727d8b8acbf8.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...