Přejít na obsah

PAM01314 - nový Luminor s bílým ciferníkem


Portugieser325

Doporučené příspěvky

  • po měsících...
Před hodinou, didoodje napsal:

Nevím, přijde mi, že se tím snaží ty hodinky udělat víc formální, ale to asi Panerai nemá úplně zapotřebí : ). Takhle je to něco mezi a k saku stejně nepůjdou.

To si piš že půjdou 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po měsíci...
před 12 minutami, Dr.Romca napsal:

Jakou máš prosímtě ruku? :)Já furt na PAMy koukám a neumím si představit zda mi budou sedět na mé malé 17cm ruce...

Díky!

Mám 19,5cm. Ale spoustu místních Paneristu ma 17-17,5 cm a 44mm unosí. Jinak samozřejmě se dělají modely 42mm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Znáš to, vždycky přijdu jednou za čas, pak dostanu "vynadáno", tak přijdu zase za rok :) Pamy 268 mám stále, i když cena sice neroste, ale je to na nošení a ten cifr je prostě parádní a inhouse 8 days s nátahem spolu s IWC se zase moc jinde nevidí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, Josef01 napsal:

Znáš to, vždycky přijdu jednou za čas, pak dostanu "vynadáno", tak přijdu zase za rok :) Pamy 268 mám stále, i když cena sice neroste, ale je to na nošení a ten cifr je prostě parádní a inhouse 8 days s nátahem spolu s IWC se zase moc jinde nevidí.

Jj pamatuju když jsi je měl na ruce když jsme dělali obchod a ja sháněl v tý době 111🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Josef01 napsal:

Ano je to tak cituji "....ale chci opravdu jen 111 nebo 112." :) Včera to bylo na den přesně 8 let, co jsem je koupil :)

 

post-11110-034604800%201360360287.jpg

No jo no🙂 znáš to!😉 tak doufám že mi všechny vydrží alespoň 8 let jako tobě 😅

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...