Přejít na obsah

Tooly


Doporučené příspěvky

Zdravím drazí spolupacienti

Po nedávném rozšíření svojí kolekce o diver sekci jež nyní čítá Omegy Smpc a Rado Captain cook (o kterých jsem zrovna napsal srovnávačku, kdo chce může si počíst, přikládám link 😀) jsem si uvědomil že mi v mojí sbírce chybí nějaké pořádné tooly a moje kritéria opět nejsou z nejjednodušších...

 

Kritéria, která jsou podmínkou 

  • Asi nějaké divery (jelikož je chci tahat i na dovolené, kde se s nima pravděpodobně budu koupat)
  • Automat (zjistil jsem že když to netiká, tak mi to nedělá radost)
  • WR alespoň 200 m
  • Spíše malé proporce ať jsou kompaktní (38-40mm by bylo úplně ideál)
  • Nějaký barevnější cifr ať je to hravé (nejvíc bych chtěl třeba bílý cifr a jen stříbrnou ocelovou lunetu)
  • A teď to nejhorší - cena tak do 6 000 kč (čím míň tím líp)

Kritéria, která bych velice ocenil ale není to podmínka

  • Rád bych safír
  • Rád bych datum 
  • Silně preferuju gumu, Nato nebo Tropic stra
  • Nevadilo by klidně něco z druhé ruky 

 

Zmiňovaná srovnávačka

https://forum.chronomag.cz/topic/140271-omega-smpc-vs-rado-captain-cook/ 

 

Zatím mě napadlo jen tak pro inspiraci (největší favoriti je Deep Blue)

 

 

Snímek obrazovky 2020-08-06 v 22.10.12 (kopie).png

Snímek obrazovky 2020-08-06 v 22.10.22 (kopie).png

Snímek obrazovky 2020-08-06 v 22.11.38 (kopie).png

Snímek obrazovky 2020-08-06 v 22.12.51 (kopie).png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

vidím, že jsi prvotřídně stižen poctivým chronobundusem, fakt to nemáš lehky 😄

Na základě Tvých požadavků mě napadly jedině tyhle PHOIBOSy ze "sousedního" vlákna - divery automat, velikost 40mm, safír s antireflexem, 300M vodotěsnost, zajímavej barevnej cifr, datum to má ... a cena v pohodě. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za nápady...ty oranžový monstra mě taky napadly jako první ale už jsou 42mm, to bych musel rozmyslet.

Jinak jsme se cenově celkem vzdálili, tedy úplně maximální strop přes kterej u mě nejede vlak je 6000 (čím míň tím líp - nejlépe tak 4-5k) chci ty hodinky fakt na lítačku a podobné srandy, takže nepředpokládám že mi vydrží vcelku déle než 2 roky 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 hodinami, watchboy napsal:

Jo je to opět komplikované :D 

Hlavní je, že je z čeho vybírat 😊 Ale pozor na to, abys nezjistil, že jsou nakonec ty nejlevnější hodinky ty nejlepší co máš, jak se již mnohokrát zde stalo. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám jako tooly Deep Blue. Jsou sice větší (44 mm), ale po přehození na NATO jsou skvěle pohodlné, a mají parádní lumi i na lunetě. Kupoval jsem je původně, abych si šetřil Tissoty s PVD úpravou při aktivitách, kde by se mohlo PVD poškodit, ale teď je mám už pár týdnů jako Nr. 1. 

 

Za mě tedy DB...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.

×
×
  • Vytvořit...