Přejít na obsah

Co máte právě na ruce? [2008-2020]


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 163,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • Kid_A

    3180

  • Vit

    3106

  • Ondrej71

    2537

  • siwi

    2317

Tyto mě stály cca. 4 dny hladovění. Někdy okolo roku 2000 jsme byli na dovolené ve Španělsku s výletem do Barcelony. V Barce jsem uviděl tyhle hodinky, ale neměl jsem dost peněz.

Zbláznil jsem se ale natolik, že jsem druhý den jel 1,5 hodiny vlakem a koupil je. Tím jsem vyčerpal finance a 4-5 dnů do konce pobytu neobědval. Snídaně a večeře byly v ceně.

Po asi týdnu mi korunka vyryla do hřbetu ruky slušnou díru a tak skončila jejich éra.

post-2301-0-44487600-1379946764_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rok 2002 a výstava hodinek v Ostravě. Tyto jsem nosil rok, než mi manželka o rok později nadělila první "pořádné" hodinky.

Edit: dokonce když se na ně teď dívám tak se mi furt docela líbí.

post-2301-0-80868400-1379947005_thumb.jpg

Upraveno uživatelem MaxT
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si dal práci a šel na půdu najít začátky mé chronocesty.

  :lol2:

Tak jo...

 

Na chronocestu mě poslali rodiče zakoupením dětských Primek s nástupem do první.

Po nějakém čase spolužáci ze zemí SSSR svými Komandirskými ve mně vyvolali chorobnou touhu najít ideální hodinky.

Vzhledem k tomu, jak jsem je jako kluk rasil, tak s těmi odolnými Komandirskými vydržely krok a ani se nezadýchaly.

post-2655-0-72280400-1379946843_thumb.jpg

 

Všechny možný porevoluční Ťamanský potapěčský odvál čas a z mých ex zbyly jedny švédský dizajnovky. Dárek z dob "BC". Zůstanou...

Aspoň jsem je nechal znovu a lépe obléct u našeho dvorního mistra sedláře (tím jsem jim zdvojnásobil hodnotu, hehe)...

post-2655-0-88724200-1379946976_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dokonalé sladění hodinek s autem ... to stálo za to, málem zameškat Pam večer  :)

Jojo, Pavlíku. Pěkně jsi to napsal. Skoro jsem si už myslel, že kvůli prodlužujícímu se nákupu Defa do La Finestra snad ani nedorazím....Takový absolutně zvrácený a nečestný jednání jsem při nákupu auta snad ještě nezažil. . Ale na to je jiný vlákno....nebo to popíšu na srazu....

Ale teď z jiného soudku....Jak tady teď Max ukázal vykopávky ze svýho Chronopravěku, tak mě napadlo, že by si tohle téma s fotkama "Co kdo ještě najde doma ze svých chronozačátků" svoje vlastní vlákno zasloužilo. jestli teda už neexistuje..! Takže čile do toho! Třeba se to chytne! Mě by to osobně docela zajímalo. A doma pár kousků, který bych se už dnes neodvážil dát do prodejní sekce, určitě taky vyhrabu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo, Pavlíku. Pěkně jsi to napsal. Skoro jsem si už myslel, že kvůli prodlužujícímu se nákupu Defa do La Finestra snad ani nedorazím....Takový absolutně zvrácený a nečestný jednání jsem při nákupu auta snad ještě nezažil. . Ale na to je jiný vlákno....nebo to popíšu na srazu....

Ale teď z jiného soudku....Jak tady teď Max ukázal vykopávky ze svýho Chronopravěku, tak mě napadlo, že by si tohle téma s fotkama "Co kdo ještě najde doma ze svých chronozačátků" svoje vlastní vlákno zasloužilo. jestli teda už neexistuje..! Takže čile do toho! Třeba se to chytne! Mě by to osobně docela zajímalo. A doma pár kousků, který bych se už dnes neodvážil dát do prodejní sekce, určitě taky vyhrabu. 

:-))

Čile do toho, ač se to nezdá, našel bych i pár ještě horších.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já myslím, že takové téma tady už někde je...něco jako "Máte ještě své první hodinky?"...zkusím to najít

 

tady: http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/52080-mate-svoje-prvni-hodinky/page-4?hl=%2Bprvn%C3%AD+%2Bhodinky&do=findComment&comment=984098

Upraveno uživatelem El Nano
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já myslím, že takové téma tady už někde je...něco jako "Máte ještě své první hodinky?"...zkusím to najít

 

tady: http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/52080-mate-svoje-prvni-hodinky/page-4?hl=+první++hodinky#entry984098

Určitě je a tušim, že se to moc neujalo. Ale s fotkama by to mohlo dopadnout líp, svoje první taky ještě mam :)

No u mě byly první Ruhla digital, ale ty už cca. 38 let nemám.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...