Přejít na obsah

Co máte právě na ruce? [2008-2020]


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 163,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • Kid_A

    3180

  • Vit

    3106

  • Ondrej71

    2537

  • siwi

    2317

Díky moc, Ondro! Kde přesně jsi byl? Přiznám se, že jsem neměl v plánu se vrátit tak brzy po mé červencové návštěvě, ale nešlo jinak. A samozřejmě si také přivezu domů Single malt... Tentokrát The Balvenie Doublewood :-)

Byl to tenkrát jen 3 denní výlet z oblasti u Londýna, kde jsem bydlel. Vzali jsme to přes Dunbar to Edinburgu, pak dal nahoru přes Highlands do Lochness a Inverness. A pak přes Glasgow dolu zpátky Po ceste jsme náhodou našli " in the middle of nowhere" malinký hřbitov a na něm hrob Roba Roye

 

Kdybys narazil na 12 letou Aberlfeldy whisku a měl místo v kufru :-) tak si vzpomen

 

Fotka ze včerejška v Budapešti at nejsem OT

post-18261-0-89830300-1380310615_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jde o NOS strojek Ronda 2538 Harley vyráběný v malých objemech v letech 1986 - 1989 (ale z jiného zdroje jsem četl, že výroba byla už od roku 1981). 

Je to celkem tenký strojek, jak se na microrotor sluší.

Vizuálně to není žádný extra krasavec, ale nic mu nechybí - má 22 kamenů, Incabloc, zrychlené nastavování datumu, ruční nátah, frekvenci 21.600 a velikost je 111/2''' (stejnou velikost má ETA 2824). Rezervou chodu 48 hodin pak ETU 2824 překonává.

 

Pouzdro je broušené, luneta leštěná, sklíčko safírová, dávno rozebraná limitka 500 kusů.

 

Přišel mi ten strojek v pilotkách zajímavý, je to zase něco trošku jiného, než pořád ta samá (byť vůbec ne špatná) 2824 :)

Díky za info a gratuluju k rozhodně neobyčejným pilotkám!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kouknu se - zítra budu dělat trochu šopingu. Před pár dny jsem jel po A85, to je nedaleko hřbitova Balquhidder - škoda, že jsem to nevěděl, určitě bych udělal zastávku...

 

BTW, balíček už dorazil?

Nebo možna Bowmore Islay 12y...

 

Jaky jen ten Doublewood?

 

Balíček nedorazil..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...