Přejít na obsah

Co máte právě na ruce? [2008-2020]


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 163,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • Kid_A

    3180

  • Vit

    3106

  • Ondrej71

    2537

  • siwi

    2317

Jsou fajn. Až na tu slabší lumi na ně nemůžu říct křivého slova. ;)

 

Slabší lumi - to u bílých ručiček bývá. Já to mám na Archimedech taky tak. Ale i přes to z nich čas odečtu po celou noc. A o to asi jde. To u těch tvých Sinnů asi taky, ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nakonec zvitezilo moje rozumny a chudy ja. Ikdyz..mel jsem vedle sebe titanovy Spring Drive MM 600m, zakladni automaty Grand Seika s modrym cifre a todle..A uplne narovinu, tu pomalu dvojnasobnou cenovku u 600MM bych si neobhajil. Jasne, maj mnohem zajimavejsi strojek..ale nazivo pusobej jako uplne stejna (nizsi se bojim napsat) trida oproti tem klasickejm 300m. A jsou strasne vysoky, cifr je utopenej.. No a ty GS jsou sice super, ale nositelny velikosti pres 400,000 Jenu, coz uz je dost.

Jo! A at mi nokdo nemluvi o toolu, todle jsou lestenky jako prase:)

attachicon.gif13864839186601.jpg

 

blahozelam. pokial clovek ide na vec racionalne, MM300 ho proste neminu.

 

O tool nemuze byt rec. Vzdyt i sam nejvetsi ambassador pouziva tyhle lestenky jako oblekovky :)

 

..a to si este nevidel ten oblek :)

 

guest: Neslo to ta baterka..neslo. Proste to skace:) Ale ty antimagneticky jsou krasny.

Aldo tak doufam ze snowflaky pouziva jako tooly:) Ale asi myslis jinyho ambassadora.

Edit: Sakra ta korunka na ctyrce je super, proc to nedelaj vic? O hodne pohodlnejsi (teda kdyz nosis trochu volnejsi tah), ovladani korunky minimalne stejne dobry..

 

snowflake su rozmar. to je proste tak pekna vec ze si ju kupis aj ked ju vobec nepotrebujes.

 

Tesil jsem se na dalsi GS na foru, ale i tohle vyborna volba, gratuluju.

 

nadej umiera posledna :) pozdravujem z L.A.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...