Přejít na obsah

Co máte právě na ruce? [2008-2020]


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 163,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • Kid_A

    3180

  • Vit

    3106

  • Ondrej71

    2537

  • siwi

    2317

Vteřinovka se u těchto hodinek po vytažení korunky nezastaví?

 

Ne-e, mají Unitas bez hackingu.

 

Jinak srovnání je jednoduché (jsem na to taky úchyl) - vytáhnu korunku, čekám na celou minutu, tak 5 sekund před celou nastavím minutovku na index a zamáčku.

Samozřejmě člověk to musí zvládnout rychle (do max 10 sekund, tzn trefit se na index -5 před až +5 po celé), aby se mu to potom zase nerozcházelo :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne-e, mají Unitas bez hackingu.

 

Jinak srovnání je jednoduché (jsem na to taky úchyl) - vytáhnu korunku, čekám na celou minutu, tak 5 sekund před celou nastavím minutovku na index a zamáčku.

Samozřejmě člověk to musí zvládnout rychle (do max 10 sekund, tzn trefit se na index -5 před až +5 po celé), aby se mu to potom zase nerozcházelo :-)

Aha, no tak to je asi jediný způsob, jak to srovnat. Člověk ale pak nesmí bazírovat na absolutní přesnosti. Protože bez zastavení vteřinovky se to na vteřinu podle časového znamení seštělovat nedá.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To mas Omega mesh? :-)

 

Kdepak PO mají tah 22mm a SOH mají 24mm .

 

Tohle je lepší Čína z E-bay ,koupená na Zixeny a je po důkladnémm vyleštění a dalším tuningu. Protože Číňan nemyslí na nás s normální rukou (21cm) ,tak jsem špekuloval,jak to prodloužit, chyběl mi slabý centimetr a vymyslel jsem to tak,že jsem koupil druhou sponu,rozřízl ji a nechal svařit. Pak jsem vše vybrousil a vyhladil a je to.

 

20131209_115449.jpg

 

Mám k nim i gumu,ale ještě na ní nedošlo....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co tak na ty vteřiny u Unitasu jít trochu z obrácené strany? Nechám hodinky dojít až k zastavení, vteřinvoka se zastaví pro příklad na indexu 38. Nastavím si čas pro příklad 13:02, zacvaknu korunku, počkám, až přesný čas bude 13:02:37 a začnu natahovat. To by mohlo být přesné dost, ne?  Aspoň mně to tak teda stačí  :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenže ony se ti ty hodinky nerozběhnou hned po prvním otočení korunkou... A to rovnou dodávám, že ten rozběh taky není nikdy stejný (jako, že bys si vypočítal při prvním takovém pokusu, za jak dlouho se hodinky rozběhnou a s takovým předstihem začal při dalším pokusu otáčet korunkou...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co tak na ty vteřiny u Unitasu jít trochu z obrácené strany? Nechám hodinky dojít až k zastavení, vteřinvoka se zastaví pro příklad na indexu 38. Nastavím si čas pro příklad 13:02, zacvaknu korunku, počkám, až přesný čas bude 13:02:37 a začnu natahovat. To by mohlo být přesné dost, ne?  Aspoň mně to tak teda stačí  :)

Je to uplne zbytocne podla mna riesit... budes tu robit alchymiu nad sekundami a za den to aj tak pojde uplne inak... Mam unitasove pilotky, viem ze ta rucicka je presne nad indexom cca 3s, potom ho opusti, to je predsa postacujuce na odcitanie dost presneho casu...

Proste, padne presny cas, nastav minutovu rucicku presne, na sekundovu kasli a hotovo  :)

Upraveno uživatelem Ivanhoe34
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Dárek pro juniora k vánocům,chytil ode mne vintage virózu a drží se ho fest...

Tak tys je koupil, taky sem na ně měl políčeno :). Já dneska vzhledem k počasí potápky. Testuju jestli opravdu po renovaci šlapou jak mají.

 

hamuha7y.jpg

Upraveno uživatelem prischera
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenže ony se ti ty hodinky nerozběhnou hned po prvním otočení korunkou... A to rovnou dodávám, že ten rozběh taky není nikdy stejný (jako, že bys si vypočítal při prvním takovém pokusu, za jak dlouho se hodinky rozběhnou a s takovým předstihem začal při dalším pokusu otáčet korunkou...)

Určitě se to dá vychytat, nicméně viz dále  ;)

 

Je to uplne zbytocne podla mna riesit... budes tu robit alchymiu nad sekundami a za den to aj tak pojde uplne inak... Mam unitasove pilotky, viem ze ta rucicka je presne nad indexom cca 3s, potom ho opusti, to je predsa postacujuce na odcitanie dost presneho casu...

Proste, padne presny cas, nastav minutovu rucicku presne, na sekundovu kasli a hotovo  :)

Naprosto souhlasím. Svá Baby Suma jsem naposledy seřizoval někdy před měsícem, ani si tím nejsem jistý, neboť to fakt neřeším, ale vím jistě, že na vteřinovku jsem přitom kašlal. Ale IvoLucky si nevie poradiť, tak jsem hodil do placu nápad, který jsem kdysi asi dvakrát vyzkoušel. K tomu, že je to zbytečné, třeba IvoLucky časem dospěje taky, ale zatím ať si klidně hraje, ne?  :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...