Přejít na obsah

Co máte právě na ruce? [2008-2020]


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 163,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • Kid_A

    3180

  • Vit

    3106

  • Ondrej71

    2537

  • siwi

    2317

Hezký jsou, a tuším, že naživo to musí bejt veliká paráda, na můj vkus jsou ale designově trochu moc rolex-like. Z MM víc dejchá ta seikovitost:). To už by mě víc lákaly ty SD chrona.  :wub:

 

Měl jsem SBGA029 vedle Subů naživo a je to úplně něco jinýho

 

Moc bych se přimlouval za srovnávačku těchto GS diverů a subů, aby všem byly jasné rozdíly...,, kdyby to bylo jen trochu možné. Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc bych se přimlouval za srovnávačku těchto GS diverů a subů, aby všem byly jasné rozdíly...,, kdyby to bylo jen trochu možné. Díky.

 

Zial, ja osobne nepoznam nikoho z mojho okolia, kto ma suby. Ak by sa ozval nejaky clen fora z Kosic, resp. z BA, vieme to zorganizovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

... dobri :whip:   :D 

 

volado je len jeden volado.. ale ak chces aby ich bolo viac, ides na to kua dobre :D

 

Zial, ja osobne nepoznam nikoho z mojho okolia, kto ma suby. Ak by sa ozval nejaky clen fora z Kosic, resp. z BA, vieme to zorganizovat.

 

i) nebude to dlho trvat a ii) dobre sa pobavite.. ;-)

Upraveno uživatelem instant
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

volado je len jeden volado.. ale ak chces aby ich bolo viac, ides na to kua dobre :D

veci zacinajuce na group... to je moje! :D

 

skusim aj nonOT zalezitost... jedna tajna podstolofka   ;)

post-22327-0-89612600-1387355269_thumb.jpg

Upraveno uživatelem misoo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Konečně. Skoro po třech letech tady. Chtěl jsem je od začátku, vždycky mi utekly, nikdo je nechtěl nikdy pustit, a že jsem to zkoušel stokrát. Tak nakonec nový. Není to GS, není to žádná HH, ale je to můj zelenej nedostižnej fantom. Kdo mě někdy potkal, musí potvrdit, že o žádnejch jinejch hodinkách jsem nemluvil tak dlouho. :)

 

Čili definitivní 1/?.

 

Díky Miceymu za přivezení na zápěstí přímo z Japonska. :)

 

post-14836-0-61286800-1387354815_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Konečně. Skoro po třech letech tady. Chtěl jsem je od začátku, vždycky mi utekly, nikdo je nechtěl nikdy pustit, a že jsem to zkoušel stokrát. Tak nakonec nový. Není to GS, není to žádná HH, ale je to můj zelenej nedostižnej fantom. Kdo mě někdy potkal, musí potvrdit, že o žádnejch jinejch hodinkách jsem nemluvil tak dlouho. :)

 

Čili definitivní 1/?.

 

Díky Miceymu za přivezení na zápěstí přímo z Japonska. :)

Skvele Seiko Explorer:) mal som ich na ruke a sedeli vyborne. Tah k nim ide, ale pasuje im aj hneda koza(viem si predstavit aj canvas). Na svetle je kombinacia zeleneho cifru a zlatych indexov zabavna. Ak by neboli definitivne, tak ich tu urcite predas ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Konečně. Skoro po třech letech tady. Chtěl jsem je od začátku, vždycky mi utekly, nikdo je nechtěl nikdy pustit, a že jsem to zkoušel stokrát. Tak nakonec nový. Není to GS, není to žádná HH, ale je to můj zelenej nedostižnej fantom. Kdo mě někdy potkal, musí potvrdit, že o žádnejch jinejch hodinkách jsem nemluvil tak dlouho. :)

 

Čili definitivní 1/?.

 

Díky Miceymu za přivezení na zápěstí přímo z Japonska. :)

 

Tvl - ty jsou parádní! :thumbsup_anim:  Tak velká gratulace a spatřuji v tom o důvod víc, proč zajít někdy na pivko! :cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...