Přejít na obsah

Co máte právě na ruce? [2008-2020]


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 163,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • Kid_A

    3180

  • Vit

    3106

  • Ondrej71

    2537

  • siwi

    2317

Probiram fotky z minuleho tydne z takoveho mini road tripu s kamaradem z Prahy: Pebble beach a 17 mile drive, Point Lobos, navsteva leteckeho muzea (pro zajemce o letectvi trochu fotek zde...kamarad porad opakoval Grummanovi kocky, ale aspon uz vim co to je...pekna stihacka a zajimava navsteva i pro neznaleho cloveka) a pak Joshua Tree, Yosemite, Mono lake, Bodie ghost town a Lake Tahoe..navrat do prace byl tezky :)

 

Pebble beach, golf by asi SKX daly pocitam bez problemu, ale jak v tom vichru od oceanu muze nekdo neco trefit nechapu  :)

 

post-17375-0-52897700-1400009484_thumb.jpg

 

Bydlenim u vody s takovymto vyhledem bych nepohrdnul

 

post-17375-0-45244300-1400009481_thumb.jpg

 

Hodily by se pilotky. Vice fotek zde

 

post-17375-0-85661700-1400009489_thumb.jpg

 

Konecne duvod pro potapky..prochazime pod vodopadem

 

post-17375-0-79908800-1400009487_thumb.jpg

Upraveno uživatelem kloubik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vole! :)

Gratulace největší!

Bylo mi divný, že ses včera při zmínce o nich tak potutelně usmíval....anebo to byla rychloakce?

čéče ani ne, to byla vstupní informace, která se pak nějak zpracovala a bylo to:-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkouška v byla úspěšná...proč mi ale musí při výměně baterky doj*bat origo řemen, rozkalibrovat stopky a škrábnout dýnko nechápu!

 

A taky neměla by ta zkouška být na 10 bar??

 

Hej to si delas srandu, ne??? Ten remen je pekne KO, ale skrably dynko, to je asi klasika... hajzlici... Reklamoval jsi to nejak??? No a pocitam, ze maji mit 10 baru...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hej to si delas srandu, ne??? Ten remen je pekne KO, ale skrably dynko, to je asi klasika... hajzlici... Reklamoval jsi to nejak??? No a pocitam, ze maji mit 10 baru...

no to víš, že jsem se tam vrátil, upozornil jsem, že řemen takto poškozený nebyl, ale že to mě až tak netrápí, stejně ho chci vyměnit za jinej...a stopky mi pak teda nastavili ať se nulují správně. Těch 5 ATM co jsou na tý zkoušce, jsem si pak všiml až doma...taky si myslím, že by mělo být 10 ATM, když hodinky mají být do 100 m

 

Jak to je? Má cenu se tam zítra vrátit a zeptat se?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no to víš, že jsem se tam vrátil, upozornil jsem, že řemen takto poškozený nebyl, ale že to mě až tak netrápí, stejně ho chci vyměnit za jinej...a stopky mi pak teda nastavili ať se nulují správně. Těch 5 ATM co jsou na tý zkoušce, jsem si pak všiml až doma...taky si myslím, že by mělo být 10 ATM, když hodinky mají být do 100 m

 

Jak to je? Má cenu se tam zítra vrátit a zeptat se?

 

Mam quartz chronografy taky 100m, takze tlakovka se tedka delala pri vymene baterky na 10bar... 5bar je ti na nic, s tim bych plavat do bazenu na jistotku nesel teda... pokud jsi si to objednal jako soucast vymeny baterie, meli by Ti tlakovku udelat na nominal,teda 10bar.. to dynko bych jim neodpustil...remen mozna..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam quartz chronografy taky 100m, takze tlakovka se tedka delala pri vymene baterky na 10bar... 5bar je ti na nic, s tim bych plavat do bazenu na jistotku nesel teda... pokud jsi si to objednal jako soucast vymeny baterie, meli by Ti tlakovku udelat na nominal,teda 10bar.. to dynko bych jim neodpustil...remen mozna..

dýnko je jen tak lehce na okraji, jak to něčím otvíral, nic hroznýho, ale je to tam...příště si asi rozmyslím, jestli půjdu do Koscomu...

 

teď mě teda zajímá co s tou tlakovou...nikdo se mě neptal na kolik to chci a já si to pak nepřekontroloval no. Je pravda, že 5 ATM je na prd, ale zase do vody je nenosím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...