Přejít na obsah

Co máte právě na ruce? [2008-2020]


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 163,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • Kid_A

    3180

  • Vit

    3106

  • Ondrej71

    2537

  • siwi

    2317

Moc pekna renovace. Krome vterinovky, cerne datumky a armovaku, ten font pouzity na "PRIM Sport" je jiny nez origo, ze?

 

Děkuji. Už je mám téměř dva roky. Co se týče fontu, měl by být stejný. Veškeré díly jsou z Eltonu. Protože mám rád kombinaci černá/červená, zvolil jsem tuto vteřinovku. Malý červený detail je i na řemenu, ale z fotky to není patrné.

Krása! Povedená renovace ;)

Díky :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kamil

nemohu posoudit ? Tebe osobně neznám, ale ty hodinky jsou v naprostém pořádku  :) ...

Jak neznáš? A co Fallerhof před dvěma nebo třemi lety?

 

Ale vážně. Obecně pilotní styl moc nemusím a přijdou mi dost nepřehledný. Asi bych odečítal čas jen podle polohy ruček. Rozhodně to nejsou hodinky na běžné nošení nebo je mít jako jediné. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak neznáš? A co Fallerhof před dvěma nebo třemi lety?

 

Ale vážně. Obecně pilotní styl moc nemusím a přijdou mi dost nepřehledný. Asi bych odečítal čas jen podle polohy ruček. Rozhodně to nejsou hodinky na běžné nošení nebo je mít jako jediné. :)

 

před dvěmi lety, ve Fallerhofu, jsme se bohužel o jeden den minuli ?  s hodinkama máš asi pravdu, ale i přesto se mi moc líbí  :) ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle nevypadá dobře...

Naopak! S tím dramatickým pozadím to vypadá naprosto skvěle!  :clap:

 

Suby

Gulp!  :eek:

------------

Já se dneska zase flákám a vykořisťuju svého nebohého nadnárodního zaměstnavatele. Dopoledne jsem si skočil pro omluvenku a odpoledne jsem se šel projíždět po návsi.

post-14111-0-76640700-1401460416_thumb.jpg

post-14111-0-75160200-1401460420_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...