Přejít na obsah

Co máte právě na ruce? [2008-2020]


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 163,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • Kid_A

    3180

  • Vit

    3106

  • Ondrej71

    2537

  • siwi

    2317

Že jo  :D Mám to úplně stejně. Jsou to takové dospělé hodinky. Taky jejich krásu neustále objevuji. Jen lituju, že se špatně fotí. Mám z nich opravdovou radost. Se správnou délkou tahu sedí na ruce dokonale.

 

attachicon.gifIMAG0681.jpg

Tie hodinky naozaj maju nieco do seba. Pravidelne sa mi stava ze vidim na WUS alebo niekde inzerat s HC a vravim si "To by slo....." potom si uvedomim ze uz ich mam :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Si děláš srandu, ne? :D

Bohužel nedělám.

 

Mirek-nechceš říct,že takhle ti je odeslali z Eltonu,že ne?

To ne, poslali mi díly, já měl nachystanej strojek, kompetace je teda ale trochu oříšek...

 

Mirek, podla mna to tam spatne strkas je na to nejaky spesl grif, nemozes to tam len tak strcit. K hodinarovi s tym!

Spešl grif na zastrčení korunky? Poměřoval jsem to s hřídelí z původních igenů, je o necelej mm delší, ale problém je v korunce, ta má tak o 3mm delší krček, než korunka z původních, průchod pouzdra má ale zase delší trubičku...no ten grif by mě zajímal...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano je na to spesl grif. Podla toho v akom stave zostalo vnutorne ustrojenstvo stroja pri vytiahnuti korunky sa moze stat ze korunka nepojde do stroja nazad zastrcit a musi sa tam vo vnutri s niecim pohnut. Niekto povolanejsi napise viac ale vim to lebo sa mi to samemu uz stalo teda s inymi primkami ale tie stroje su rovnake.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten mám taky a toto nedokážu :D

Neblbni, tohle je ten spešl makro režim, foceno z ruky a na ruce, takže podmínky nic moc.

 

 

Bandi- u tebe neobvykle dlouho! Jinak jsou pořád krásný.

 

Nojo, dárek, mám je rok  a půl, pro mě game over v točení hodinek.

Upraveno uživatelem bandicoot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to sou nejhezčí Brajtle, který gdy Brajtlink vyrobil ---- nechápu, že to chceš prodat..... jednou to bude dost drahý  :smile_anim:

když já prostě u jedněch nevydržím a chodím tak dlouho kolem těch co jsem chtěl na začátku, že jsem se rozhodl je prodat a koupit ty co jsem chtěl od samého vstupu na forum

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

když já prostě u jedněch nevydržím a chodím tak dlouho kolem těch co jsem chtěl na začátku, že jsem se rozhodl je prodat a koupit ty co jsem chtěl od samého vstupu na forum

promiskuita - chápu :-) .... jednou dozraješ  :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...