Přejít na obsah

Co máte právě na ruce? [2008-2020]


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 163,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • Kid_A

    3180

  • Vit

    3106

  • Ondrej71

    2537

  • siwi

    2317

Díky EXP poprvé od začátku chronošílenství střídám alespoň dvoje hodinky. Dosud jsem si vždy oblíbil jedny a ostatní ležely.

SDc + EXP I se zdá být ideální dvojice. Jistě, otázka zní na jak dlouho. Alespoň pro tuto chvíli to myslím upřímně.  :lol2:

 

jeste chvilu tady se tu s nima ukazujte (kloubik, rybiz a ty) a ja si je snad uz fakt taky koupim navzdory ty kratky minutovy rucicce :) no jo no, zacinaji se mi libit...

Upraveno uživatelem IzTaPa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jeste chvilu tady se tu s nima ukazujte (kloubik, rybiz a ty) a ja si je snad uz fakt taky koupim navzdory ty kratky minutovy rucicce :) no jo no, zacinaji se mi libit...

 

Ale bude problém sehnat je řádně dojebane ;)

 

Abych nebyl OT, malá fotka pro vás, velké hodinky pro mě..

post-20351-0-83741300-1409056918.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se nezapomen ozvat ;)

Vydrž prosím. Minulé úterý u mě nastoupili řemeslníci s tím, že do konce týdne jsou hotovi. K dnešnímu dni mám kompletně rozbourané přízemí a schodiště do patra + chodbu v patře. Modlím se ať jsou do 10 dnů hotovi.

 

jeste chvilu tady se tu s nima ukazujte (kloubik, rybiz a ty) a ja si je snad uz fakt taky koupim navzdory ty kratky minutovy rucicce :) no jo no, zacinaji se mi libit...

Není o čem. EXP jsou fakt prima. Móóc muziky za relativně málo peněz. Dokonce i má dospělá dcera ač odpůrce RLX prohlásila, že tyto ráda zdědí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...