Přejít na obsah

Co máte právě na ruce? [2008-2020]


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 163,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • Kid_A

    3180

  • Vit

    3106

  • Ondrej71

    2537

  • siwi

    2317

Moje debata v Co se vam honi hlavou-takze tady jasne vidite,ze bych spis unosil suby,nez DJ,tady na fotce zrovna pam teda16e22254ffd14751f83c9e06dce2ba64.jpg

Suby , o tom není u Tebe pochyb.  Stylově jsme hodně podobní....vůbec bych se nebál i starších subů (14060,16610) a kůže.....viz Bulang&Sons - style :   

 

 http://bulangandsons.com/watches-for-sale/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moje debata v Co se vam honi hlavou-takze tady jasne vidite,ze bych spis unosil suby,nez DJ,tady na fotce zrovna pam teda

 

Obcas mi hlavou prolitne stejna myslenka....jestli nejsou Expy moc nobl a nebyly by lepsi Suby nebo Expy II (vlastne jsem mel tyhle pochyby uz pri koupi), taky chodim podobne oblecenej, ale nakonec si vzdycky reknu ze ne. Ale stejne se cervik zase vrati...to je nas udel tady na foru :)  Jinak uz nekolikrat jsem si v minulosti rikal z tvych fotek, jak az prekvapive dobre DJ vypadaji k tomu co nosis, navic mas 41mm pokud se nepletu coz tomu pohama. Podle me to neni o obleceni, jen proste chces po delsi dobe novy hodinky :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Suby , o tom není u Tebe pochyb.  Stylově jsme hodně podobní....vůbec bych se nebál i starších subů (14060,16610) a kůže.....viz Bulang&Sons - style :   

 

 http://bulangandsons.com/watches-for-sale/

 

Jj taky bych se asi nebál starších subů,ale zase si říkám,že ty keramiky jsou prostě lepší,i když těžko říct...

Obcas mi hlavou prolitne stejna myslenka....jestli nejsou Expy moc nobl a nebyly by lepsi Suby nebo Expy II (vlastne jsem mel tyhle pochyby uz pri koupi), taky chodim podobne oblecenej, ale nakonec si vzdycky reknu ze ne. Ale stejne se cervik zase vrati...to je nas udel tady na foru :)  Jinak uz nekolikrat jsem si v minulosti rikal z tvych fotek, jak az prekvapive dobre DJ vypadaji k tomu co nosis, navic mas 41mm pokud se nepletu coz tomu pohama. Podle me to neni o obleceni, jen proste chces po delsi dobe novy hodinky :D

No tak nový hodinky bych potřeboval každopádně :)..ale už teď mám problém to unosit-Omegy,Doxy,Panerai,Rolex,Seiko :rolleyes: Kdybych koupil submariner ,Omegy bych pustil,to je taky pravda...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...