Přejít na obsah

Co máte právě na ruce? [2008-2020]


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 163,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • Kid_A

    3180

  • Vit

    3106

  • Ondrej71

    2537

  • siwi

    2317

Rovnátka pryč a KONEČNĚ můžu mluvit normálně. Čekání jsem si krátil nedávným nehodinkovým přírůstkem a lovením v SZ/fotkách, abych dopsal svou cestu od registrace na Chronomagu :). Musím konstatovat, že mě délka vlastnictví některých kousků mile překvapila :D

attachicon.gif35.jpg

No, po takové četbě, bych osobně byl rád kdybych neupadl a nepoškodil si hodinky :) Mně od ní stačilo prolistovat si The Fountainhead (Zdroj).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, po takové četbě, bych osobně byl rád kdybych neupadl a nepoškodil si hodinky  :) Mně od ní stačilo prolistovat si The Fountainhead (Zdroj).

Aha, já tak nějak vím, o čem to má být, ale čtu to především kvůli zmínce v jednom videu, abych si na to udělal vlastní názor a mohl třeba nakonec dát autorovi za pravdu. Plus mi překvapivě přijde, že je to vhodný zdroj slovíček do ANKI resp. ANKIdroidu. Dříve jsem čerpal ze zpráv.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, já tak nějak vím, o čem to má být, ale čtu to především kvůli zmínce v jednom videu, abych si na to udělal vlastní názor a mohl třeba nakonec dát autorovi za pravdu. Plus mi překvapivě přijde, že je to vhodný zdroj slovíček do ANKI resp. ANKIdroidu. Dříve jsem čerpal ze zpráv.

Jaký video - od Adama Curtise?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...