Přejít na obsah

Co máte právě na ruce? [2008-2020]


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 163,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • Kid_A

    3180

  • Vit

    3106

  • Ondrej71

    2537

  • siwi

    2317

berghotel Malta u nejvyssi prehrady v Rakousku. Takhle to tu vypada v lete, tentokrat nas tech 30-50cm snehu kazde rano docela prekvapilo, jeste ze jsem na zimnich pneu, da se sem dojet jen vysokohorskou silnici :-))

 

 

Tak to je ovšem bomba. Píšu si do seznamu "Stihnout před smrtí"  :eek: Ta hráz mi evokuje nějakou bondovku, ale to je asi přelud.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je ovšem bomba. Píšu si do seznamu "Stihnout před smrtí"  :eek: Ta hráz mi evokuje nějakou bondovku, ale to je asi přelud.

Presne na to jsem si vzpomnel. Goldeneye a bungee jumping. Nevim, jestli je to ta sama prehrada, ale vypada to hodne podobne. Ty Mechacovy fotky jsou paradni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslíš tudle ?

6_1.jpg

To ja prave nevim, jestli myslim tu, co mas na fotce :-)

 

Myslim tuhle:

https://www.youtube.com/watch?v=mSvuHSqqGSw

 

EDIT: Tak to vypada, ze to je ta, co mas na fotce ty. Ta ovsem vypada jinak nez ta, co ma Mechac. A nebo ji od te doby nejak rekonstruovali...

Upraveno uživatelem AndyAaron
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je urcite jina prehrada, i podle toho zabarveni pohori bych tipnul uplne jiny kontinent. Jinak diky za pochvalu fotek, kdybyste nekdo chteli link na album, napiste mi sz.

 

To ja prave nevim, jestli myslim tu, co mas na fotce :-)

 

Myslim tuhle:

 

 

EDIT: Tak to vypada, ze to je ta, co mas na fotce ty. Ta ovsem vypada jinak nez ta, co ma Mechac. A nebo ji od te doby nejak rekonstruovali...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...