Přejít na obsah

Co máte právě na ruce? [2008-2020]


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

je to zmena proti BKK, co? jak zvladas to mezipristani v DXB? ja si raci dam stopover, nebo noc v letistnim hotelu.

Z BKK vždy odlétáme v sobotu v 1:05 místního času a tak na přestup zbývá něco kolem čtyř hodin a to už zvládnu bez problémů. Zkouknu a vyzkouším hodinky, v duty free se kouknu na nabídku singl malt whisky a abys pomalu mířil na ten lidovej terminál pro rozvojové země, odkud k nám Emirates výpravují triplsedmu... Trávit tam třeba devět hodin na přestupu, to bych fakt nedal, a řešil bych to tak jak ty...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 163,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • Kid_A

    3180

  • Vit

    3106

  • Ondrej71

    2537

  • siwi

    2317

Co si pamatuju, tak vždy po příletu z Prahy je triplsedma odstavena a jedeš busem. Nástup byl vždy taky busem z terminálu C. Koukal jsem, že i do některých Evropských zemí, např. Osla se odlétá z terminálu C. Od května by měla z Prahy lítat A380 a ty už mají vlastní terminál. Vídeň jde odkud ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě se teda na 45mm nezdály. Mají celkem ergonomické pouzdro. Já bych to snesl, ale časem by to asi začalo zase hlodat. Nevím. 

 

Ještě mám v hlavě Omega Dynamic. 38mm je jistota a jistota je železná košula.

 

No nevím Jarku, není 38 na chronograf zase málo?

 

Vite, jsou velike, mam ruku 16,5cm a sedi takhle:

 

Musim ale rict, ze jsou pohodlne, maji kratke nozky a na ruce sedi pekne rozplacle. Ty mas ruku trosku vetsi, ne? Takze by ti sedet mohly. Ale je fakt, ze lepsi asi vyzkouset...

 

Jo jo, já mám cca 17,5.

 

Mně přišly v pohodě, mají krátké nebo spíš žádné nožky. 

Ale nefotil jsem. Mají je u Stuchlíka, kdybys je chtěl prubnout. 

 

Díky za info Marku, spíš mě to jen zajímalo.

Není to pro mě nic aktuálního.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...