Přejít na obsah

Co máte právě na ruce? [2008-2020]


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 163,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • Kid_A

    3180

  • Vit

    3106

  • Ondrej71

    2537

  • siwi

    2317

Tyhle tvoje mechanické digitálky tu vždycky moc rád vidím. Už jsem ti je lajknul i na Insta :D

 

Kolegové pijou po obědě kafe, já si fotím hodinky:

 

attachicon.gifDSC_0056.jpg

 

Díky pane! Je to takovej ten případ chronomagora: relativně obyč hodniky, nad kterýma by kdekdo ofrňoval, ale mě chytly. Dopřál jsem jim wellness u Valise a i Mistr byl překvapenej, jak přesně jdou, na kolíčkovej strojek. Mám je rád.

 

A tobě gratuluju k novýmu optostroji, nezaznamenal jsem co tam máš za sklo, akždopádně ti to fotí skvěle! :notworthy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OrchiMEGA

Pekne foto!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A dobře děláš, ta fotka je suprová.

Parádní fotka. Tyhle hodinky jsou prostě fotogenický (samozřejmě ve spojení s fotografickou rutinou  :D ).

Asi jediné Brajtle (kromě vintážek) které bych si uměl představit na své ruce.

 

Díky za uznání. Tyhle Béčka mě pořád nutí je fotit. Mám je už rok a čtvrt a každý pohled na ně mi přijde jiný.

 

Díky pane! Je to takovej ten případ chronomagora: relativně obyč hodniky, nad kterýma by kdekdo ofrňoval, ale mě chytly. Dopřál jsem jim wellness u Valise a i Mistr byl překvapenej, jak přesně jdou, na kolíčkovej strojek. Mám je rád.

 

A tobě gratuluju k novýmu optostroji, nezaznamenal jsem co tam máš za sklo, akždopádně ti to fotí skvěle! :notworthy:

 

A jak přesně vlastně tyhle hodinky jdou?

 

A jinak díky za gratulaci. Focení zrcadlovkou mě baví víc, než jsem sám čekal. Otevírá to úplně jiné možnosti. Ke standardnímu setu jsem ještě přikoupil pevné makro sklo 40 mm.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...