Přejít na obsah

Co máte právě na ruce? [2008-2020]


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 163,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • Kid_A

    3180

  • Vit

    3106

  • Ondrej71

    2537

  • siwi

    2317

Přesně tak...

 

Odesláno z mého LG-D722 pomocí Tapatalk

Parádní...jen nevím, jestli bych si zvyknul na ty "trojúhelníčky"...ale jinak fakt moc hezké.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jo, elegantni jsou, ale v kolone je s nima nuda :-)

Se tesim, az se Roman I zase vodvaze a koupi nejaky "poradny" hodinky.

Ty vogo, já nevím. Já už na ty skopičiny moc nejsem. Jedině mě bere červ na nějaký Corum bubliny v limitce, ale ony jsou teď za šílený prachy. Takže tahám GS, Marathon a Igen. Já už nevím, co bych chtěl. Cca 60 ks na zápěstí napáchalo nevratné škody. Už se z hodinek neumím spontánně radovat

337ec527424318c58546ca2cc07446f9.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Parádní...jen nevím, jestli bych si zvyknul na ty "trojúhelníčky"...ale jinak fakt moc hezké.

Díky ;)

Zrovna trojuhelnikove indexy ke Kontiki proste patří. Nikdy jsem černé pvd na hodinkach nechtěl, ale nelituju, má to něco do sebe.

 

Odesláno z mého LG-D722 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono ani tak nejde o analýzu jako o reakci na fejky, kterýma se tu nikdo nechlubí ( tedy pokud dotyčný neví, že hodinky nejsou v pořádku....což je, předpokládám, Tvůj případ :) )

 

Hodinky mají původní strojek i pouzdro - pravda přechromované a co? Nevidím důvod, proč by se měly nazývat fejky. To je jako kdybych řekl, že máš padělaný auto, když si ho necháš přelakovat a dáš do něj aftermarket rádio (co by na to řekli chudáci tuneři).

 

Nicméně pokud jsem svým příspěvkem s padělanými hodinkami urazil některé z místních puristů, tak se omlouvám - nebylo to záměrně :death: . Asi se u mě záliba v hodinách ještě nepřerodila v posedlost.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Primky jsem předal dále já. Byly zakoupeny se všemi doklady s tím jak psal Adam, že pouzdro a strojek je původní, ostatní nové, více jsem neřešil, resp. předpokládal, že je možné tyto komponenty legálně koupit u výrobce.

Škoda pánové, že jste už mě neupozornili, když jsem se v tomto vlákně chlubil, že se jedná o vámi nazvané fejky. No každopádně renovovaných hodinek ze stejného zdroje tu koluje více. Já mohu udělat pouze to, že až pojedu kolem, zastavím se u hodináře a trošku si s ním promluvím a uvidím co mi na to řekne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jisteze ne. Tekl bych, ze to panove s tim zarazenim mezi fejky trochu prehnali. Jestli dobre vidim, tak financ rekl, ze cifernik je fejk ne cele hodinky.

přesne tak. Prehnana mi přijde reakce majitele.

Podobných "renovaci" je hodně, o Igeny je zájem, pěkný kousky jsou drahý a oživení díky Parexo dilum vyjde na par kaček. A je z toho zajímavý zisk.

v Prim vlaknech je dost informací a upozornění jak nenaletět, připadne je tady hodně zkušených ochotných členů, kteří před nákupem poradi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...