Přejít na obsah

Co máte právě na ruce? [2008-2020]


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 163,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • Kid_A

    3180

  • Vit

    3106

  • Ondrej71

    2537

  • siwi

    2317

Konecne mam klid! (Teda doufam) Mozna blba otazka. Nevite nekdo, jestli s nimi jezdit na na kole po kocicich hlavach? Jezdim denne po Praze. U predchozich hodinek jsem to neresil, ale tyhle bych nerad nicil.. Nebo budu muset dokoupit explorery, ktere maji odolnejsi strojek? Diky

post-26465-0-61674100-1464784768_thumb.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Konecne mam klid! (Teda doufam) Mozna blba otazka. Nevite nekdo, jestli s nimi jezdit na na kole po kocicich hlavach? Jezdim denne po Praze. U predchozich hodinek jsem to neresil, ale tyhle bych nerad nicil.. Nebo budu muset dokoupit explorery, ktere maji odolnejsi strojek? Diky

 

Dokud se s nima nenatahnes a neznicis je, tak to bude OK. Na kolo a brusle Rolby neberu. Ja na kole znicil Gecka, moze zena na bruslich malem popravila Rlx DJ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Dokud se s nima nenatahnes a neznicis je, tak to bude OK. Na kolo a brusle Rolby neberu. Ja na kole znicil Gecka, moze zena na bruslich malem popravila Rlx DJ.

ten drblej naramek si pamatuju, jako by to bylo vcera:-) Ale je mi jasny, ze vtipny to moc nebylo.. Upraveno uživatelem villain83
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Parada Bobi pozeram ze ta bavia cim dal tim viac :-) ja uz konecne doma dnes bol narocny den

Dík,zatím mě to tak nějak drží,jo :) .Navíc si to musím ještě trochu "vychutnat" než vyrazím na cesty.Doba odjezdu k moři se pomalu ale jistě blíží.Ale ještě je čas,zítra bude velká prohlídka auta (brzdy,klíma,kapaliny,atd.).

Jinak taky krásná fotka těch tvých PO :smile_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...