Přejít na obsah

Co máte právě na ruce? [2008-2020]


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

Děkuji!

 

Popravdě, teď čumím na ty krásky, hezky jsem si je vyložil na ultrajemný podklad a vytáhnul na světlo a nevím co dát dnes na to svoje bidlo, asi baterkáče,, naprostá bezúdržbovka ... nakonec musím říct, že je ta naše nemoc i příjemná   :D . Vidět a slyšet ty časostroje je lepší než sledovat péčko :D ... 

Máš to ale pěkný...sice jsou to všechno velký obludy, ale zato povedený obludy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 163,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • Kid_A

    3180

  • Vit

    3106

  • Ondrej71

    2537

  • siwi

    2317

Sashator: děkuji, pane. Ono na to moje 23 cm bidýlko by 40mm hodinky vypadaly, jak z kindervajíčka  :D . A hlavně, tohle je ideální sestava ... pilotky, racing, superquartz a do toho trocha decentky od Panerai (proč decentka - dokazuje fotka níže, neskutečně žeru tu keramiku s vypouklým sklem a tradičním uchem. Závěrem stejně nejraši nosím Seiko (už měsíc jsem natěšenej na Suma, ktera se někde zasekla) a G-Shock  :D .

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bandicoot: padla mi hypoška a chronobundus je sviňa :D . A zase tolik toho nemám, já mám jen nutnou dávku a takový základ, to jsou tady i jiní pacoši :) . A stejně jsou ty tikátka jen pro zlost, člověk pořád vymýšlí kraviny :D. Jinak tos tu nebyl docela dlouho, protože od dob Herculesů se toho mnoho změnilo a nacestovalo.

Upraveno uživatelem Sphinxx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji!

 

Popravdě, teď čumím na ty krásky, hezky jsem si je vyložil na ultrajemný podklad a vytáhnul na světlo a nevím co dát dnes na to svoje bidlo, asi baterkáče,, naprostá bezúdržbovka ... nakonec musím říct, že je ta naše nemoc i příjemná   :D . Vidět a slyšet ty časostroje je lepší než sledovat péčko :D ... 

Ooo krasna zbierka chlape, dobre slapes! ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... super. Mam rad hezke, zajimave veci a styl ... fakt super

 

Ja dnes T Rex na Aquagrafech ;) (vice fotek viz. podpis Hratky s ...)

masakr....takhle to vypada na moonech...

post-248-0-13703900-1472823928_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Kid_A
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... super. Mam rad hezke, zajimave veci a styl ... fakt super

 

Ja dnes T Rex na Aquagrafech ;) (vice fotek viz. podpis Hratky s ...)

ďakujem :) a ten remeň je naozaj masaker! :eek:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...