Přejít na obsah

Co máte právě na ruce? [2008-2020]


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 163,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • Kid_A

    3180

  • Vit

    3106

  • Ondrej71

    2537

  • siwi

    2317

Žádná sranda to nebyla, no. Skoro sem se v procesu hledání naučil japonsky:D Ale prostě jsem si na alpinistech trochu ulít. Začalo to zelenejma sarb017, teď mám ještě tyhle bílý. Ideálně bych chtěl ještě zkusit zelený red alpinisty, no a pak zbývají jen dva kusy do kompletace sarb a scvf edice alpinistů, tak to by byla škoda to nedotáhnout, že? Klasickej chronobundus... :D

Super... Konečně je vidím i tady. Vypadají skvěle, tak ať Ti kompletace výjde, a foť, foť...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Expy 36 jsou skvělý, ale absence datumovky zamrzí. U BB36 mi ještě nesedí "odsazená" korunka. Navíc jsou oboje tak na hraně velikosti, teda spíš malinkatosti a expy 39 zase skoro moc velký pro moji baby watch style představu univerzálek pod rukáv košile.

 

Ale našel jsem řešení, které je navíc v našich končinách neokoukané. Jsem štastnej jak blecha:)

Velka gratulace a jsem rad,ze jsou na foru (samozrejme i ty svetly). Nejaky fotky dej prosim do sekce SEIKO.diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď jsem si změřil zápěstí a momentálně mám obvod 18 cm.  Fotím to dost z blízka, soustředím se na hodinky, ne na ruku. Většina fotek hodinky (obecně) na ruce zvětšuje.

Pocitově sedí na zápěstí perfektně, nic neháže. Ale pod košili je jen tak nedáš. Přesto je výška v pohodě, pouzdro je opravdu velmi dobře tvarované.

Je to o pocitu, někdo holduje velkým hodinkám, někdo nechce víc jak 40 mm. Nejsem zastáncem velkých ani malých. Tyto díky tvaru, vyvážení a i průměru lunety nepůsobí tak masivně jak to vypadá třeba z udávaných rozměrů nebo mých fotek a vyhovují mi. Ruku mám delší, ale bez jakéhokoliv prznění v posilce, tedy originál jak norostla. :)

 

Tak to je jiná ... sednou ti dobře  :thumbsup_anim:

Sorry, předtím to vypadalo fakt jinak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...