Přejít na obsah

Co máte právě na ruce? [2008-2020]


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

To je teda debilní vlákno. Jen to zahnojí už tak značně nepřehledné vyhledávání úplně zbytečnejma příspěvkama, který naprosto nestojí za to číst. Chlapi, nezakládejte za každou cenu vlákna o nesmyslech.

Upraveno uživatelem New Milis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 163,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • Kid_A

    3180

  • Vit

    3106

  • Ondrej71

    2537

  • siwi

    2317

Miláčky Rolex Explorer II. Kdyby někomu doma přebývaly RLX Sea Dwl, tak se o ně za úplatu rád hlásím.C.

 

:thumbsup_anim: dobrá volba. Já teď mám na ruce PAM 104 na řemenu od Simona, ale přibude jim konkurence, mám objednáno Sea Dweller Deepsea, ty nové. Ale obávám se, že budou až tak někdy příští rok, fronta je prý dlouhá...( u Wempe v Drážďanech )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co jiného, než včera došlé Tissot T-touch Expert - Teplota 21 C, Relativní tlak 1006 Hpa (takže pod mrakem), má aktuální výška nad mořem 360m :guitar: Dost dobrá hračka, už se těším o víkendu na sněžku. Jedu tam rize za testem hodinek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem se na ně ptal u Bechyhněho. Zatím je v Praze jen pár zájemců na čekačce. První přijdou snad do měsíce. Cena kolem 170k.

Starý model je skladem za cca 130k. Taky mám na ně zálusk.

 

Tak to bych asi koupil u něj, neboť v Německu je doporučená cena 7100 ?, slevy asi díky zájmu nehrozí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...