Přejít na obsah

Co máte právě na ruce? [2008-2020]


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 163,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • Kid_A

    3180

  • Vit

    3106

  • Ondrej71

    2537

  • siwi

    2317

Jak hubloty :)

Akurat som to chcel napisat :) :)

 

Heh to je vtipné, jste další, kdo to říkají a mě to při koupi vůbec nenapadlo, ale samozřejmě na tom něco určitě je, minimálně částečná inspirace tam je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Beeman - se s tim teda neseres, sefe..   :flex: Tah na Omegach si samo-domo zkratis na koleni, vymalujes lunetu..hmm..husty :eek: Asi jinej gang.. :punk:

jak se to dela, vim uz davno, chce se to jenom toho nebat. jenom mi chybi takova ta zakladna, s tim by slo to vy/nandavani clanku lip, ale pouzil jsem drevenou kolejnici z dcerky vlacku a slo to, na tahu ani skrabanecek ;-)

to je tak, kdyz se chystam tejden k hodinari a kdyz se konecne k tomu dokopu, tak zjistim, ze ma dovolenou :-) a Dusak je pro me momentalne z ruky, resp. mimo trasu, kterou se ted pohybuju 

 

Jako štětcem/špejlí :o ?

Vůbec si to nedovedu představit.

Že to nemáš zapatlaný...

Klobouček.

Rozepiš se.

hele, je to uplne jednoduchy, asi jako by udelal kazdy, zacal jsem spejli, opatrne, abych nic nezapatlal, coz samozrejme nejde, skoncilo to tak, ze jsem barvu na vlozku nanasel hlava nehlava a jenom palcem otiral to, co tam nepatri. Chce to ale hned, nez prischne i ta barva, co tam nepatri, to co tam patri zustane diky prohlubnim. Lepsi by bylo sundat lunetu a vlozku a delat to tak, protoze barva ma tendenci zalejzat mezi sklo vlozku, co vlozku a lunetu, ale kdyz si da covek pozor, tak neni problem.

takze pouzite nastroje: barva, spejle, palec ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...