Přejít na obsah

Co máte právě na ruce? [2008-2020]


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 163,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • Kid_A

    3180

  • Vit

    3106

  • Ondrej71

    2537

  • siwi

    2317

Svatoslav: pekny to tam mate ;) a kdy jdes hakovat? Ja uz se zapojil do pracovniho procesu :(

 

tak vitaj doma, teším sa na nové foto :photo:

Tano, to je takový malý dvoreček trošku do Japonska. Mladý Ital v létě nepracuje a v zimě tančí. No více méně to záleží na mě, kdy se zapojím.

AKUC, děkuji za přivítání, bylo to krásné, ale krátké. Bohužel nezáleželo na mě, kdy se vrátíme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nosit se to dá i na šňůrce na krku, ale prostě k Roládam patří tah, maximalně nějaký Ruber. 

 

Tak jsem asi buď rebel anebo nemám vkus :) Navíc teď v létě je nošení na tahu super nepraktické - nevim jestli jsem divnej i v tomhle, ale hodinky na tahu se echt lepí na ruku a tahaj chlupy, což na meshi ani na hadru není problém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem asi buď rebel anebo nemám vkus :) Navíc teď v létě je nošení na tahu super nepraktické - nevim jestli jsem divnej i v tomhle, ale hodinky na tahu se echt lepí na ruku a tahaj chlupy, což na meshi ani na hadru není problém.

Tak minimalne je to odvaha, dat je na mesh :-)), ale kdyz jsou pro tebe pohodlne a tobe se to libi, tak pro ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem asi buď rebel anebo nemám vkus :) Navíc teď v létě je nošení na tahu super nepraktické - nevim jestli jsem divnej i v tomhle, ale hodinky na tahu se echt lepí na ruku a tahaj chlupy, což na meshi ani na hadru není problém.

na to ser, nos co se líbí tobě :)

btw jubilee je nejlepší :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...