Přejít na obsah

Co máte právě na ruce? [2008-2020]


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 163,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • Kid_A

    3180

  • Vit

    3106

  • Ondrej71

    2537

  • siwi

    2317

Stale tomu nemuzu verit, ze je mam.

 

Vyborne! Gratuluji pane ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

plynulý přechod z vlákna bitcoin do wristshotů :-)

Tohle je lepší jak ten Ferdinand Berthoud

 

Tak Bitcoiny se na ruce nosi blbe :)

Mne se u toho Berthouda libi to zazemi Chopardu. Tam ma proste clovek jakousi jistotu, ze i za 30 let mu to nekdo opravi. Navic jsou designove docela inkognito, na to kolik stoji a jaky maji vnitrnosti ;)

 

 

2Topkan ... ta zeměgula se točí nezávisle, nebo má nějaký vztah k nastavenému času ? Každopádně takový kousek člověk nemůže nosit, alespoň já bych pak vůbec nekoukal kolem sebe a na ženský :D

 

Toci se zaroven s tim, jak se toci Zeme, tzn s casem. Je to pekne popsano v tom prilozenem odkazu k clanku na Hodinkee. Navic je to navrzeno tak, ze primo na tom globusu vidis, kde je na Zemi prave den a kde noc, tim jak vrzeny stin rozdeli jeho povrch na svetlo/stin. Je vyroben z titanu a ta modra "barva" vznikne naleptanim povrchu, cili chemickou reakci. Proste je to cele uplne super spesl :D

Ja bych je taky nemohl nosit. Prijde mi to uz hodne prehnany, navic jsou mi velky a pak ten malej detail - cena :D Ale obdivuju je hrozne moc. Jsou uzasny.

 

GF musi mit manual tlustsi nez auto, parada! Bych je asi nedokazal nosit, to je imho spis muzejni kousek :-)

 

Tak ja myslim, ze je dost lidi, kteri je klidne nosit budou. Ale teda maximalne 33 ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dik vsem, nevejdu no. Tou nemoci mam moc casu spekulovat a takhle to dopada. Omlouvam se za klasicky fakt hnusnou fotku, ale vsichni vi, o jake hodinky jde.

Krásný hodinky! Až budeš OK tak se stav :). Jinak já si dneska užívám obyčejný 399

 

post-18334-1517568415,28.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stale tomu nemuzu verit, ze je mam.

OOO, novinky jsem také čekal, ale že hned střelíš takto vysoko, to tedy ne...Přeji hodně spokojenosti!

Upraveno uživatelem Frostie
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...