Přejít na obsah

Co máte právě na ruce? [2008-2020]


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 163,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • Kid_A

    3180

  • Vit

    3106

  • Ondrej71

    2537

  • siwi

    2317

Pekny, ozvi se mi ohledne tropicu.

 

Už píšu mail

Pěknýý! konečně, co? po jak dlouhý době? 

Po víc jak 10ti měsících se ke mně konečně dostaly, holt celou dobu nikdo neměl cestu ze Zélandu, ale kdo si počká, ten se dočká...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To ne. Hodinky mají jen 12 hodinový režim. Ale při nařizování jsem narazil na jiný problém. Normálně se prostředním zapuštěným tlačítkem nastavují vteřiny, minuty, hodiny, potom měsíc, den v měsíci, den v týdnu a pak... Pak všechny údaje z displeje zmizí a na místě vteřin začne blikat nula. Horním tlačítkem se dá po nule nastavit jednička, dvojka nebo trojka. Číslice mimo nulu nebliká. Po opětovném stisknutí horního tlačítka se tam zase vrátí blikající nula. Toto nastavení nemá na ostatní údaje žádný vliv. Prostě záhada.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co to je Jirko?

Nějaký výpis z archivu?

Co to? :)

člověku musí bejt skoro líto rozlomit tu pečeť :crying_anim:

Kid: no ale nech sa paci aky pekny vypis z archivu, pochval sa:)

To se neláme, jde to rozdělat i méně sadisticky... ;)

kolegove, ty z vas, co cekali nejakou pre-moon speedy lahudku, asi trochu zklamu. Ale pre-moon kousek to rozhodne je. Vanoce 1923:-)

 

P.s. samozrejme, pecet nelamat:-))

post-248-0-16775300-1522783035_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Kid_A
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To ne. Hodinky mají jen 12 hodinový režim. Ale při nařizování jsem narazil na jiný problém. Normálně se prostředním zapuštěným tlačítkem nastavují vteřiny, minuty, hodiny, potom měsíc, den v měsíci, den v týdnu a pak... Pak všechny údaje z displeje zmizí a na místě vteřin začne blikat nula. Horním tlačítkem se dá po nule nastavit jednička, dvojka nebo trojka. Číslice mimo nulu nebliká. Po opětovném stisknutí horního tlačítka se tam zase vrátí blikající nula. Toto nastavení nemá na ostatní údaje žádný vliv. Prostě záhada.

Tak zde poradit neumím... :mad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...