Přejít na obsah

Co máte právě na ruce? [2008-2020]


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 163,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • Kid_A

    3180

  • Vit

    3106

  • Ondrej71

    2537

  • siwi

    2317

@liqid: 16570 budu výhledově potřebovat k těm 114060 se obávám :D

 

Nedivím se, jsou super. Já jsem též ve fázi, kdy bych k nim něco potřeboval. Chtěl bych zkusit něco blýskavějšího, čemuž jsem se chtěl paradoxně vždy vyhnout.

Ale do podzimu času dost, rozmýšlím mezi subC (leštěnky tak napůl), blnr (normální leštěnky) a yachty s modrou vteřivnovkou (mega leštěnky, ale jsem jimi uhranut).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to bylo rychlý... No, dole na parkovišti cca 30 stupňů, ale v Borové Ladě 22. A večer příjemně pod 20.

Nechci prudit, ale (jestli se teda nepletu), jsou to ta lada, takže v Borových Ladách- byl jsem poučen loni.. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nedivím se, jsou super. Já jsem též ve fázi, kdy bych k nim něco potřeboval. Chtěl bych zkusit něco blýskavějšího, čemuž jsem se chtěl paradoxně vždy vyhnout.

Ale do podzimu času dost, rozmýšlím mezi subC (leštěnky tak napůl), blnr (normální leštěnky) a yachty s modrou vteřivnovkou (mega leštěnky, ale jsem jimi uhranut).

Na "kseftiky" s nekym jinym pozor :-), na to jsem haklivej :-). Podzim je blizko a ja jsem trpelivej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vrtaj se mnou, mlátěj kladivem, tahaj nábytek a mlátí se a dřou o futra, dostávají rány ze všech stran, saunu, sprchu, moře prachu, nejdou ani na vteřinu z ruky. Teď jsou v moři. Při tom všem mi nabízejí přesnost 90 sekund do plusu za měsíc a funkce který potřebuju. Prostě Seiko, Seiko po slevě za bůra, prostě Pětky.post-17935-0-06578800-1533646375_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...