Přejít na obsah

Co máte právě na ruce? [2008-2020]


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 163,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • Kid_A

    3180

  • Vit

    3106

  • Ondrej71

    2537

  • siwi

    2317

Jeste k tomu vyprodeji. Je to tezky. Kdyz reknu, ze prodam MM, tak se na me sebehnou Seikari, ze je nemam prodavat. To stejne s Longines, Doxou, JLC atd. No a pak si vyber :D

Tak kousky mas pekne, o tom zadna, ale ruku na srdce, kolik z nich je ikon jako Reverso ??? ;-)

Uz mam zase roupy, ale kombo Expy + Reverso nepustim ! :Dpost-7085-0-15959400-1548765058_thumb.jpg

Upraveno uživatelem honza71
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak kousky mas pekne, o tom zadna, ale ruku na srdce, kolik z nich je ikon jako Reverso ??? ;-)

Uz mam zase roupy, ale kombo Expy + Reverso nepustim ! :Dattachicon.gifIMG_20190129_132852.jpg

Proti tomu se neda nic nemitat. Ted jsem koukal zrovna do prodeje a ty expy 36ky s rehautem by se mi hodily. Mel bych ale sejne kombo a to uz bych se uplne opicil. Navic musim resit to bydleni... :/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... Navic musim resit to bydleni... :/

Tak je jasny, ze jsou v zivote mnohem dulezitejsi veci, nez jsou hodinky. Pak se ale nabizi nakup Expu 36tek jako docasny OWG koncept a vsechno ostatni posli z domu :) Good luck pri reseni tohodle dilema !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vubec mi nepomahas! :D

Dabluv advokat :)

Ale mne to takhle dava smysl. Pokud bych to musel resit, co si nechat ze sve hodinkovnice jako jediny kus, tak Expy 36ky jsou jasna volba.

Umyslne prechazim fakt, ze ty Expy v hodinkovnici jeste nemas :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dabluv advokat :)

Ale mne to takhle dava smysl. Pokud bych to musel resit, co si nechat ze sve hodinkovnice jako jediny kus, tak Expy 36ky jsou jasna volba.

Umyslne prechazim fakt, ze ty Expy v hodinkovnici jeste nemas :D

Skocim si na ne pujcit do Home Creditu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...