Přejít na obsah

Co máte právě na ruce? [2008-2020]


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 163,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • Kid_A

    3180

  • Vit

    3106

  • Ondrej71

    2537

  • siwi

    2317

Paráda, jak moc složité je nastavení času, měsíce, data ...?

Datum, den a měs.fáze jsou easy. Měsíc je horší. Z boku to má 2 pushery, jeden pro Den, jeden pro Měs.fázi. Den se nastavuje proti intuici pozpátku (z pondělí na neděli atd), luna klasicky dopředu.

Měsíc je oser, protože musíš proskákat datumem celej rok, když se sekneš (jako se to stalo při prvním nastavování mě :lol2:

Přesnost je zatím podle měření +2-3s/d což je stejný jako moje ND. Ten stroj je hlavně ale nádhernej zezadu, všechno obnažený, pod rotorem převodní kolečko natahovače, žádný guardy, žádný můstky, no prostě pecka. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Datum, den a měs.fáze jsou easy. Měsíc je horší. Z boku to má 2 pushery, jeden pro Den, jeden pro Měs.fázi. Den se nastavuje proti intuici pozpátku (z pondělí na neděli atd), luna klasicky dopředu.

Měsíc je oser, protože musíš proskákat datumem celej rok, když se sekneš (jako se to stalo při prvním nastavování mě :lol2:

Přesnost je zatím podle měření +2-3s/d což je stejný jako moje ND. Ten stroj je hlavně ale nádhernej zezadu, všechno obnažený, pod rotorem převodní kolečko natahovače, žádný guardy, žádný můstky, no prostě pecka. :)

 

Dík za info.

Jsou i nějaká omezení (ale zakázaný rychloposuv data mezi 10:00 a 2:00 u normálních hodinek)

Vyfoť prosím ty obnaženosti.   :smile_anim: 

 

-------------------------------------------------------

 

Kde jsem včera byl?

post-1538-0-12192200-1553167420_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Vit
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...