Přejít na obsah

Co máte právě na ruce? [2008-2020]


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

Díky, nešetřím je a nosím všude, ani po roce a půl mě nepřestaly bavit, škoda jen, že jsou v quartzu. Přijde mi, že Tag v tomhle ženy dost zanedbává a těch pár modelů v automatu mají na mou ruku malý cifr. Ale byla a je to stále láska na první pohled a nedám je z ruky.

Protoze vetsina holek se nechce zabyvat natahovanim nebo serizovanim hodinek. Nabidka holt koresponduje s poptavkou. Uzivej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 163,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • Kid_A

    3180

  • Vit

    3106

  • Ondrej71

    2537

  • siwi

    2317

Ta moja ma take holcici baterkovy Acquaracer a temer nic jinyho nenosi. Mam obcas pocit, jako bych ji musel premlouvat, at si nekam vezme DJ. Perrelety nemela na ruce roky a o Baume&Mercier skoda mluvit :)

 

A ja dnes jak jinak, nez pracovne nudne.

post-7085-0-47082900-1563341950_thumb.jpg

Upraveno uživatelem honza71
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono je to i naopak. Není kloudná nabídka, tak musí poptávka mířit jinam. 

 

No len štatisticky je len málo žien, ktoré majú rady mechanické hodinky. Osobne som takú stretol len jednu. Ostatné chcú len pekný módny doplnok, ktorý je bezúdržbový. Čiže to, že ukazujú čas je len doplnková funkcia a keď ešte idú viac menej presne je to len bonus.

 

Teda aspoň takto to máme v rodine  :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sticky je len málo žien, ktoré majú rady mechanické hodinky. Osobne som takú stretol len jednu. Ostatné chcú len pekný módny doplnok, ktorý je bezúdržbový. Čiže to, že ukazujú čas je len doplnková funkcia a keď ešte idú viac menej presne je to len bonus.

 

Teda aspoň takto to máme v rodine  :lol:

Vidíš, a Heather by si možná automaty od TH koupila - jenže nenašla. A já taky (od někoho jiného) - a taky nenacházím. A v quartzu mi to připadá taky nic moc.

No ale to by bylo na dlouho, to tady nebudu plevelit. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...