Přejít na obsah

Co máte právě na ruce? [2008-2020]


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 163,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • Kid_A

    3180

  • Vit

    3106

  • Ondrej71

    2537

  • siwi

    2317

Radku, nejak jsem to flakal, uz me ty hodinky tak nebavej no :) Cartiery mam pres rok a nevim co bych koupil misto nich - Rolex nechci z principu a chtel bych neco lepsiho a moc nevim co, k AP, PP atd me to netahne a asi se mi za to nechce davat prachy navic :)

 

A co VC a model Overseas? Ty tady snad nikdo ani nema, dle webovek stoji hrisny penize (20k euro), pritom na chronu se daji sehnat nove za 14k, coz je teda velky rozdil.. I tak jsou ty ceny u ocelovych kousku hrozne vysroubovany, at uz jde o kohokoli z tech top znacek. Porad ale existuje nekolik tisic vyrobcu, trebaze se tady na foru toci mozna par desitek,  hodinekovej svet tak v nasem podani vypada ponekud mensi.. :)

Vacheron-Constantin-Overseas-time-and-da

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Radku, nejak jsem to flakal, uz me ty hodinky tak nebavej no :) Cartiery mam pres rok a nevim co bych koupil misto nich - Rolex nechci z principu a chtel bych neco lepsiho a moc nevim co, k AP, PP atd me to netahne a asi se mi za to nechce davat prachy navic :)

JLC? Šíře nabídky je omračující a vo nudnej kousek tam zakopneš dost těžko :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Radku, nejak jsem to flakal, uz me ty hodinky tak nebavej no :) Cartiery mam pres rok a nevim co bych koupil misto nich - Rolex nechci z principu a chtel bych neco lepsiho a moc nevim co, k AP, PP atd me to netahne a asi se mi za to nechce davat prachy navic :)

Ty mrakousovy GePecka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...