Přejít na obsah

Co máte právě na ruce? [2008-2020]


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

Já byl tak nasranej z Dokusana ze mi vyfouknul ty od Jaretta, ze jsem si je musel koupit :)

To zn?me;-)) kdyz je to silnejsi nez sam clovek, pres to nejede vlak a stoji to prachy....-;) ale ten pocit, ten pocit je k nezaplaceni... aspon na nakej cas, nez zautoci ten bundus, ten je zlej...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 163,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • Kid_A

    3180

  • Vit

    3106

  • Ondrej71

    2537

  • siwi

    2317

Když máme ten 21.srpen... :-)

attachicon.gif02.jpg

Dirku, kemo, tak pro  příště Ti poradím, pokud bys měl pocit, že chceš udělat vtip z podobného ranku, pár dalších vtipných dat: 1.9. Katyň, to můžeš vytáhnout a nafotit nějaký i polský hodinky jestli teda nějaký máš, to je praktický, (Polákům bych to teda v té souvislosti moc neukazoval, myslím, že bys to nepřežil). Jinak Stalin má narozeniny - 18.12., Hitler  má narozeniny - 20.4.  Další výtečníky  nebo oblíbence a jejich data Ti najde google. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dirku, kemo, tak pro  příště Ti poradím, pokud bys měl pocit, že chceš udělat vtip z podobného ranku, pár dalších vtipných dat: 1.9. Katyň, to můžeš vytáhnout a nafotit nějaký i polský hodinky jestli teda nějaký máš, to je praktický, (Polákům bych to teda v té souvislosti moc neukazoval, myslím, že bys to nepřežil). Jinak Stalin má narozeniny - 18.12., Hitler  má narozeniny - 20.4.  Další výtečníky  nebo oblíbence a jejich data Ti najde google. 

 

Tak když máme toho 22.srpna :-)

post-68017-0-03535700-1566469131_thumb.jpg

 

PS: Ulevilo se ti? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...