Přejít na obsah

Co máte právě na ruce? [2008-2020]


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 163,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • Kid_A

    3180

  • Vit

    3106

  • Ondrej71

    2537

  • siwi

    2317

Dneska po mesiaci Tiež ale v modrej ;)

Zbožňujem ako sa rýchlo vedia samé nastaviť

attachicon.gif57B81841-C293-47E4-902C-10381F817BDC.jpeg

 

Jó, na první kouknutí se mně líbily, ale rychle mě to přešlo, když jsem zjistil, že to je quartz. Ok, možná super přesnej, ale přece jen baterka. Pak tu s nima ale vylezl siwi a já jsem si o nich našel další info a rozhodně to není jen obyč quartz. I když si je určitě nepořídím (právě kvůli tomu, že je to quartz), rozhodně mají zajímavý vychytávky, který ty obyč nemají.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci...jak se jmenoval ten člen,který vynalezl název "zálesácký chrona"?

Já si na něj dneska vzpomněl... ;)

 

Jojo, jak už tu zaznělo. Jmenoval se Jirka Luděra. Často si na něj vzpomenu :D

 

 

Jó, na první kouknutí se mně líbily, ale rychle mě to přešlo, když jsem zjistil, že to je quartz. Ok, možná super přesnej, ale přece jen baterka. Pak tu s nima ale vylezl siwi a já jsem si o nich našel další info a rozhodně to není jen obyč quartz. I když si je určitě nepořídím (právě kvůli tomu, že je to quartz), rozhodně mají zajímavý vychytávky, který ty obyč nemají.

 

Tak mechanika je mechanika. Ale tenhle systém jsem chtěl halt zkusit a nelituju.

 

SIWI tu sníma vylezl až po mne ;)

Ale tak či onak sú to fakt zaujmave quartzky za rozumne prachy.

Keby bolo licovanie sekundovky na indexi take presne ako pri GS Quartz

A vyššia WR Tak sú perfektne.

 

Máš pravdu. Vlastně vím až od tebe, že tyhle hodinky existují. Taky jsem uvažoval o modré variantě, ale ta bílá je čitelnější. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslednú dobu som často myslel na p. Fajtla a jeho pre mňa fascinujúci príbeh, ktorý sa udial po jeho zostrelení. A keďže som tú knihu čítal už x krát, šiel som do mojej knihovničky a zas sa ponoril do deja. Chodím tuto po okolí k rôznym pamätníkom často a vždy si spomeniem na tie ich osudy a životy... Mám k tomu blízko. A aj keď moje hoďky svojim odkazom sú z druhej strany, príbehy a osudy boli podobné. 

P.S. : Sibír, keby niečo, si jeden z prvých na listine. Aj keď pri tvojom arzenále, to nebude nič extra kvalitou, ale bude to extra odkazom :)

post-18856-0-93794300-1578187044_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...