Přejít na obsah

Co máte právě na ruce? [2008-2020]


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 163,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • Kid_A

    3180

  • Vit

    3106

  • Ondrej71

    2537

  • siwi

    2317

Jj, GP Laureato se mi líbí dlouhodobě, pěkný to má Honza. Akorát bych v tom GP kombu vyměnil černý chrona za světlý, třeba Competizione Stradale Panda s červenou vteřinovkou, nebo ty starší krásný pandy s modrou vteřinovkou, který měl Stopa99, anebo světlou verzi GP WWTC chrono.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já dnes takhle, pořád mě baví, ale Navitimery na tahu by to asi dokázaly změnit.

 

Tenhle model od Breitlingu nic moc nenahradí. Sám jsem měl těžký dilema, ale nakonec vyřešeno, Navi šly pryč. A dnešní "nové" Chronomaty jsou slušně řečeno hrůza.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, GP Laureato se mi líbí dlouhodobě, pěkný to má Honza. Akorát bych v tom GP kombu vyměnil černý chrona za světlý, třeba Competizione Stradale Panda s červenou vteřinovkou, nebo ty starší krásný pandy s modrou vteřinovkou, který měl Stopa99, anebo světlou verzi GP WWTC chrono.

Smě naštval, teďkonc :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Tenhle model od Breitlingu nic moc nenahradí. Sám jsem měl těžký dilema, ale nakonec vyřešeno, Navi šly pryč. A dnešní "nové" Chronomaty jsou slušně řečeno hrůza.

 

 

Dobře jsi udělal, Navi jsou super, ale Chronomaty praktičtější a navíc klasické Navi snad půjdou sehnat vždycky v nějaké nezprasené verzi (jako třeba bez chrona) :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...