Přejít na obsah

Co máte právě na ruce? [2008-2020]


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 163,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • Kid_A

    3180

  • Vit

    3106

  • Ondrej71

    2537

  • siwi

    2317

To je nádhera! To jsou ty, co tady prodával vintážní guru Karel?

Tak mě ta fotka navnadila, že jsem na odpoledne přehodil podobné hodinky ze stejné doby, byť od jiné značky.

 

IMG_0204.jpg

Áno áno to sú oni. Bolo to jedno z naj stretnutí keď ešte vonku nebola bojová zóna a mohli sme sa dostať z našej Republiky do matičky Prahy :D :D

 

Ďakujem a u Teba tiež paráda...aj na tieto zenithy som veľa už pozeral :D možno niekedy :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi máš nejspíš pravdu, beru tyhle Chrona na ruce jako šperk a taky se k nim i tak chovám, ale přesto mi něco říká, že ty Navi by mohly být "definitivní"? To jsem říkal i o Chronomatech :D . Od tebe to beru jako dobrou radu, vím, že je máš už dlouho a už tenkrát jsem ti je záviděl, vlastně je to tvoje vina, že jsem je chtěl po tvý recenzi :D . Zase si říkám jako fanda do B nezkusit i Navi je chyba. Nový Chronomaty to je tragédie, vlastně se mi tak nějak nic moc nelíbí ze současný produkce Béček.

Děkuju, já jen napíšu - u Navitimerů je jeden problém, který jsem já nedal - nízka WR. No a když je máš na náramku a chceš je držet v lesku, tak je potřeba je čistit pravidělně, ideálně pod vodou. Ubrouskem nebo hadrem to jen rozšmrdláš a nakonec i poškrábeš, mě osobně tohle vadilo. A druhak Chronomat je vychytaný do posledního detailu. Zkoušel jsem Tvoje provedení, pak i šedé a usadil jsem se na modrých, přičemž tahle modrá je neskutečná, pokaždé jiná, do toho double AR a leštěné ručky ... celkově paráda veliká. No a bez "okřídlenýho B" to prostě nejde, ta chemie tam není a nebude. Vyjímku mají jen SOH, tam je to klasika. Klidně můžeme pokračovat v SZ, ať tady neplevelíme fotky.

 

Néé. Navi neměním. To byla reakce, že Honza má změnit chrona ve svém kombu. Tak jakože kdyby je pouštěl. Navíky už jsem jednou prodal a potom je horko těžko dostával zpátky. To se nakonec podařilo, ale už jsem poučenej. Sorry, ale aspoň máš po dilematu :-)

Já to taky tak pochopil, že jsi chtěl měnit. Uff, to se mi ulevilo :D :D

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

 

jsou fakt krásné, poslední dobou na ně znovu pomýšlím:-)

 

btw. venku řádí virus a ty stále oblek a ne pyžamo a tepláky??

Dik, bylo by fajn tu mit partaka :)

 

Oblek nosim zridka, tohle je standard svetr a kosile. Virus je asi strasna devka, ale kapitan ma opoustet lod jako posledni. Preji vsem pevne zdravi! To ostatni si pak zaridime sami, bo sme sikovni, no ni?!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuju, já jen napíšu - u Navitimerů je jeden problém, který jsem já nedal - nízka WR. No a když je máš na náramku a chceš je držet v lesku, tak je potřeba je čistit pravidělně, ideálně pod vodou. Ubrouskem nebo hadrem to jen rozšmrdláš a nakonec i poškrábeš, mě osobně tohle vadilo. A druhak Chronomat je vychytaný do posledního detailu. Zkoušel jsem Tvoje provedení, pak i šedé a usadil jsem se na modrých, přičemž tahle modrá je neskutečná, pokaždé jiná, do toho double AR a leštěné ručky ... celkově paráda veliká. No a bez "okřídlenýho B" to prostě nejde, ta chemie tam není a nebude. Vyjímku mají jen SOH, tam je to klasika. Klidně můžeme pokračovat v SZ, ať tady neplevelíme fotky.

 

Já to taky tak pochopil, že jsi chtěl měnit. Uff, to se mi ulevilo :D :D

 

Máš pravdu, čím víc na ně koukám a čtu Tvé postřehy, musím souhlasit. To je přesně to, proč ty Navitimery ještě nemám a to ta nízká WR, to nesnesu a upřímně se toho bojím, navíc "okřídlený B" to jsem vždycky chtěl :-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...