Přejít na obsah

Co máte právě na ruce? [2008-2020]


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 163,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • Kid_A

    3180

  • Vit

    3106

  • Ondrej71

    2537

  • siwi

    2317

jo hosi, XV jsou posledni pilotky, ktere navazuji na puvodni modely, vsechno potom jsou pro me oblekovky v pilotnim stylu pro masy :) ten cifr a rucky vychazejici z kultovnich XII je ve 38mm pouzdru s klenutym safirem proste super, dlouho jsem zvazoval a naznal, ze nechci nalestene, libive masovky, ale nastroj, chtel jsem zcela nove, to byl problem, ale jeden mistni clen je nove koupil a nechal je dlouho valet v trezoru, tak jsem po nich skocil, timto mu diky :) mam z nich radost

 

Tada: lehce ;)

Upraveno uživatelem gas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo hosi, XV jsou posledni pilotky, ktere navazuji na puvodni modely, vsechno potom jsou pro me oblekovky v pilotnim stylu pro masy :) ten cifr a rucky vychazejici z kultovnich XII je ve 38mm pouzdru s klenutym safirem proste super, dlouho jsem zvazoval a naznal, ze nechci nalestene, libive masovky, ale nastroj, chtel jsem zcela nove, to byl problem, ale jeden mistni clen je nove koupil a nechal je dlouho valet v trezoru, tak jsem po nich skocil, timto mu diky :) mam z nich radost

Tak gratulace...jsou takový obyčejný....a to jim sluší. :smile_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty XV jsou tak proste, az jsou naprosto uzasne. Gasi, valis!

 

trefil jsi to presne, dik;)

 

pro Toma, skoro stejna velikost :D , sranda je, ze z VX mam vetsi radost a ten pocit, ze nevim o hodinkach na ruce je boozi :)

post-1461-070085200 1344802344.jpg

Upraveno uživatelem gas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...