Přejít na obsah

Co máte právě na ruce? [2008-2020]


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

Bohušu momentálně nevím, ale bude to těžké rozhodování. :) Nicméně zatím velká spokojenost s Techniques d'Avant Garde:

 

 

post-1975-088387800 1362870295.jpg

Vydal ses teda do "klidnějších" vod /myšleno jednodušších hodinek/.Sedí Ti pěkně,snad Ti vydrží,nějak to u tebe nestačím sledovat.

Jaký je to typ?

Upraveno uživatelem bohus76
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 163,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • Kid_A

    3180

  • Vit

    3106

  • Ondrej71

    2537

  • siwi

    2317

Chtěl jsem napsat "určitě ne", ale pak mě napadlo, že bych lhal. Stejně jako v těch desítkách případů předtím. Tak někdy určitě... :)

Jsou skvělý, sám někdy lituju, že jsem je prodal, ale Moty123 mi tenkrát říkal, že jsou hrozně nudný...a měl pravdu. Jinak jim fakt není co vytknout. Tak ti přeju, ať ti vydrží déle, než tenkrát mně :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vydal ses teda do "klidnějších" vod /myšleno jednodušších hodinek/.Sedí Ti pěkně,snad Ti vydrží,nějak to u tebe nestačím sledovat.

Jaký je to typ?

Předchozí model Aquaracer.

 

 

Jsou skvělý, sám někdy lituju, že jsem je prodal, ale Moty123 mi tenkrát říkal, že jsou hrozně nudný...a měl pravdu. Jinak jim fakt není co vytknout. Tak ti přeju, ať ti vydrží déle, než tenkrát mně :)

Občas osciluju mezi hodně výraznejma a naopak dost usedlejma hodinkama. Tak uvidíme, jak dlouho mně to vydrží. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...