Přejít na obsah

Co máte právě na ruce? [2008-2020]


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 163,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • Kid_A

    3180

  • Vit

    3106

  • Ondrej71

    2537

  • siwi

    2317

Seiko SNX123. Dostal jsem se k nim úplně náhodou, nefungovala jim datumovka, bylo mi jich líto, tak jsem je nechal vyléčit a dneska je mám poprvý na ruce. A musím říct, že to jsou moc fajn hodinky. Nebejt toho hroznýho tahu... :/ Ale tak půjdou na nějakou kůži a budou to prima oblekovky. :)

post-14836-0-55772800-1372858358_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tvar toho nožíku, výbrus, pískování, všechno je mi to hrozně povědomé, ale mám pocit, že Dohnal to není... co to je?

 

Jinak ode mě jen máznutý rychlocvak z práce, abyste měli představu, jak mi to dnes slušelo  :cool02:

attachicon.gifPrim&MS.jpg

 

...ale je fakt, že by ty Primky zasloužily subtilnější řemínek...

Je to nůž od Hampa-momentálně nabídnutý v sekci ostatní,ale jestli dnes uspěje,tak zůstane doma

Upraveno uživatelem Juraj11
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

xda2: super fotka a krasny hodinky! abych nebyl off topic, tak jedna vcerejsi, ale i dnes na ruce:

 

attachicon.gif20130702_203718_1.jpg

 

dobre sis pohral s levels a saturaci -- nadhera!

 

na techle casomericich me totalne uchvacuje ten tah, skoro jak origo... a ty krasne ostre hrany na pouzdru (oproti bonpari na raven)

Upraveno uživatelem IzTaPa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rychle na poštu, zhodit tah, nahodit řemen... a nakonec, zase Japonec :D

Ahoj, gratuluju k hodinkám, odkud je máš ??? :clap: . Ty na ně fakt máš ruku, já s nima vypadal jak s dámskejma. Užij si je a výměna jim taky prospěla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, gratuluju k hodinkám, odkud je máš ??? :clap: . Ty na ně fakt máš ruku, já s nima vypadal jak s dámskejma. Užij si je a výměna jim taky prospěla.

 

Mám je od nějakého kuncáka7. Jako svoje první prokleté Humberta, které jsem od tebe koupil před dvěma lety. Máš mě na svědomí :D Zápěstí mám asi 17,5cm tak jsou pro mě nositelné i starší kousky.

Z práce jsem letěl na poštu, ve výtahu jsem roztrhl obálku s hodinkama, doma jsem relly řemen doslova strhnul z Igenů a okamžitě jsem Bullheady nasadil na ruku. Moja mě říkala, že vypadám jak feťák, který si jde právě šlehnul dávku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...