Přejít na obsah

Co máte právě na ruce? [2008-2020]


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 163,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • Kid_A

    3180

  • Vit

    3106

  • Ondrej71

    2537

  • siwi

    2317

jo já bych nedovolil říct že je to fejk myslel jsem to jako vtip. ale pravda je že toje tím kdo to postnul. kdyby to byl nováček tak bych to psal asi beze srandy :-)

tohle je přesně ten případ kdy se tady říká "přece si nemyslím že by taková značka vyprodukovala něco takovýho" :-)

Upraveno uživatelem SCIFI
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo já bych nedovolil říct že je to fejk myslel jsem to jako vtip. ale pravda je že toje tím kdo to postnul. kdyby to byl nováček tak bych to psal asi beze srandy :-)

tohle je přesně ten případ kdy se tady říká "přece si nemyslím že by taková značka vyprodukovala něco takovýho" :-)

Já si myslím úplně to samý, ale jak je vidět, kupce si našly  :smile_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi, nastudujte si u Zenithu poradne radu Defy Extreme a jejich limitky. Ne vsechny byly nositelny jako modely Sea.

Ja uprimne lituju, ze tahle originalni rada byla prodejni propadak sehnatelny ve finale za outletove ceny, a byla nahrazena temi novymi Zenithy, IMHO bez vyrazneho ksichtu. Defy jsem mel rad a na Extremy jsem nemel vatu ani odvahu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi, nastudujte si u Zenithu poradne radu Defy Extreme a jejich limitky. Ne vsechny byly nositelny jako modely Sea.

Ja uprimne lituju, ze tahle originalni rada byla prodejni propadak sehnatelny ve finale za outletove ceny, a byla nahrazena temi novymi Zenithy, IMHO bez vyrazneho ksichtu. Defy jsem mel rad a na Extremy jsem nemel vatu ani odvahu.

kdyby's chtel utracet, Zeetan ma jeste par kousku za ceny nizsi nez u stavajiciho line-upu :)

 

http://www.collectorstime.com/collectors/brands/zenith/defy-xtreme

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové. Jsou pravý.  :whistling: Kamarád je kupoval nový před pár lety. Já osobně bych za ně nedal ani tašku koženejch jablek. Naštěstí mají lidé rozmanitý vkus a právě díky těmto rozdílům je na Světě pěkně. Mimochodem....je i hrdým majitelem PAM 270. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...