Přejít na obsah

Co máte právě na ruce? [2008-2020]


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 163,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • Kid_A

    3180

  • Vit

    3106

  • Ondrej71

    2537

  • siwi

    2317

Díky za radu, já samozřejmě vím, za kolik se různě nabízejí a na Chrono 24 jich je celkem dost, no ty ceny ještě neříkají, za kolik se reálně prodají, ale on se také poptával, mimo jiné byl i u Dušáka, tam mu taky řekli, že cena je okolo 100000 k a hned mu udělali servis i s tlakovou zkouškou za 24000 K, na což má doklad  :death: . Prý měnili i číselník a ještě něco, ptal jsem se, jestli mu původní díly vrátili a on říkal, že ano a má je někde schované, tak bych je chtěl vidět, protože s přihlédnutím ke stavu pouzdra, nechápu, co tomu číselníku mohlo být, leda by ho zblbli na horší výdrž lumi po těch letech. To je taky to, co mi trochu vadí, ta porušená autentičnost, i když je servis provedený u AD. A ještě jsem se v tom fofru a zmatenosti ani nezeptal, jestli je k nim nějaká krabice a něco dalšího, ale to všechno zjistím. No a protože jsou na nějakém podivném, koženém řemenu, tak bude nutno dokoupit ještě něco solidního, tak proto přemýšlím o celkové ceně, ale to si vybojuju sám, nečekal jsem tady na radu, jen jsem se chtěl zčerstva podělit s něčím, na co se každý den nenarazí. 

Jaká je pravděpodobnost nevím, asi hodně malá, ale vzhledem k tomu o koho se jedná, s kým se stýkal v zahraničí už za komunistů, čím jezdil, kde bydlí, co má, kolik mu je a jak dlouho ho znám, tak mu 100% věřím, že je má zhruba od toho roku 72-74 v šuplíku a sem tam je vytáhl. Jestli to vyznělo, jako že tady sonduju, kdo by měl zájem, tak to je mi líto a tak to nebylo, pokud se nedohodneme a nekoupím je já, tak se v případě prodeje nebudu nijak angažovat, leda by mě o to požádal. A ostatním se omlouvám, už to tady nebudu zas.rat plkama.

 

Náhodou, mě se líbí jak se hádáte   ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co naděláš, ještě že mně se líbí... :), naopak si začínám myslet že vypadají líp než na origo tahu.

 

Jako musím ti dát za pravdu, mě se ty gumy na těch "jednoduchých" Béčkách taky moc líběj. Už je to dýl co jsem je viděl na živo tuším, že i zkoušel a byla to paráda. Hezčí jak kůže nebo tah, samozřejmě na Navitimerech by se to nehodilo, ale těm "potápkám" ta guma moc sekne :)   

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...