Přejít na obsah

Co máte právě na ruce? [2008-2020]


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

Bronzu není nikdy dost, Nerovi gratulace :-)

 

attachicon.gifDSCN5461.JPG

 

to máš pravdu ... ty tvoje byly jedny z těch, které mně inspirovaly ... díky ... na srazu je seznámíme a můžeme si je na chvíli vyměnit :) 

 

Nero a Cyrdo, gratulace! 10ti dnovek tu moc neni....ta rezerva natahu uz je fakt bozi!!!

Cyrdo, Ty je taky nemas moc dlouho, nebo se pletu?

 

díky Tome ... mám z nich obrovskou radost ... teď navíc můžu na desetidenní dovolenou a ještě se stihnu vrátit před tím než se zastaví ...  :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 163,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • Kid_A

    3180

  • Vit

    3106

  • Ondrej71

    2537

  • siwi

    2317

Neboj... Nejsou moje. Jsou kamarada. :-)

aha...nebojim se :-), predpokladam, ze jestli preskocila jiskra, tak do nich driv, nebo pozdeji pujdes...

 

to máš pravdu ... ty tvoje byly jedny z těch, které mně inspirovaly ... díky ... na srazu je seznámíme a můžeme si je na chvíli vyměnit :) 

 

 

díky Tome ... mám z nich obrovskou radost ... teď navíc můžu na desetidenní dovolenou a ještě se stihnu vrátit před tím než se zastaví ...  :) 

uz tomu rozumim, takze jsi si misto vrtice za par korun koupil hodinky s 10ti denni rezervou, takle jsem o tom nepremyslel... :thumbsup_anim:

Neee, delam si srandu jsou bez chyby! A abych nebyl uplne OT, tak dnes a vcera takto:

post-10400-0-52347500-1381777072_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ZAČÁTEK DOBY BRONZOVÉ ... POTÁPĚČ NERO

  

mi dnes kamo přišel balík z Německa ... dokonce jsem stihl přezout na řemen od Oty

Pěkně, člověk tady chvíli není a takové zajimavé kousky :-)

 

Gratulace Pavle :cheers: , jsou obě úžasné. Tak nevim na čem budu první den příštího měsíce vice nechávat oči, na pilotkách, potápkách nebo hodinkách na dovolenou :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  

Pěkně, člověk tady chvíli není a takové zajimavé kousky :-)

 

Gratulace Pavle :cheers: , jsou obě úžasné. Tak nevim na čem budu první den příštího měsíce vice nechávat oči, na pilotkách, potápkách nebo hodinkách na dovolenou :-)

Přesně tak, nakouknu sem po 15 hodinové šichtě a tolik parády. Nero gratuluji !!! 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

uz tomu rozumim, takze jsi si misto vrtice za par korun koupil hodinky s 10ti denni rezervou, takle jsem o tom nepremyslel... :thumbsup_anim:

Neee, delam si srandu jsou bez chyby! A abych nebyl uplne OT, tak dnes a vcera takto:

 

 

  

Pěkně, člověk tady chvíli není a takové zajimavé kousky :-)

 

Gratulace Pavle :cheers: , jsou obě úžasné. Tak nevim na čem budu první den příštího měsíce vice nechávat oči, na pilotkách, potápkách nebo hodinkách na dovolenou :-)

 

 

Přesně tak, nakouknu sem po 15 hodinové šichtě a tolik parády. Nero gratuluji !!! 

 

 

všem Vám moc děkuju ... za chvíli se jdu poprvé potápět :snorkle:  ... vanu mám napuštěnou  ;)  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...