Přejít na obsah

Co máte právě na ruce? [2008-2020]


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 163,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • Kid_A

    3180

  • Vit

    3106

  • Ondrej71

    2537

  • siwi

    2317

nenosit doma hodinky. ako ze doma ma nikto nevidi, tak naco..? :)

napr ja oblekovky doma nenosim a kludne sa na tom smej. Behat v trenkach, rolexkach a pri tom napr upratovat garaz sa mi zase zda nepohodlne a asi by som ich dojebal. A asi som lozer ale specialne hodinky na pohybovanie sa doma nemam. Aj tak ked som doma, cas pre mna zastal :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nenosit doma hodinky. ako ze doma ma nikto nevidi, tak naco..? :)napr ja oblekovky doma nenosim a kludne sa na tom smej. Behat v trenkach, rolexkach a pri tom napr upratovat garaz sa mi zase zda nepohodlne a asi by som ich dojebal. A asi som lozer ale specialne hodinky na pohybovanie sa doma nemam. Aj tak ked som doma, cas pre mna zastal :)

Vsak to je prece kazdemu jasny. Na takove psouky ani netreba reagovat. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník LukeD

Vidim ze sa tu zas riesia kokotiny :) u nas je zase krasne

 

Ale tak kokotiny se řeší v podstatě všude. Od toho jsme lidi, že. Mně osobně přijde coby mnohem větší kokotina příspěvek typu "+1", který tu před chvílí v reakci na tebe vyplodil mario564 (a který tu každou chvíli vídám různě po vláknech). Lidi ty "lajky" a "plusíčky" snad budou za chvíli používat i v reálné komunikaci tváří v tvář. Ksichtoknihový a gůgloidní mor, tfujtajxl. Hodnota takového příspěvku je nula nula nic. Oproti tomu je i ta šprcka na hodinky - resp. kecy kolem ní - ještě zlatá...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som sa minule zasmial ked moj 12 rocny sinovec vo verbalnej komunikacii pouzil slovne vyraz LOL namiesto toho aby sa zasmial....

 

No a brajtle mam rad a som rad ze som ich nepredal. To by bola skoda.. Ale viete ako je to ked chronobundus uraduje. Myslim ze som uz nasiel zaplatu aj na ten bundus. Normalne sa tasim :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...