Přejít na obsah

Co máte právě na ruce? [2008-2020]


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 163,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • Kid_A

    3180

  • Vit

    3106

  • Ondrej71

    2537

  • siwi

    2317

Marfi: supr fotka :smile_anim:

 

Už rok a půl jenom tohle

 

Aldo, tvym pripadem jsem se zabyval uz ve vlakne vseobecna diskuze :)

 

ser na to, pokud prodavas, abys moh koupit drazsi, tak bez do toho. casem se ti vetsina hodinek okouka, pokud teda nejses uchyl jak Alda :)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska trošku z "nebeského" nadhledu. Jenom škoda protisvětla :crying_anim:

 

Dnes se mi vrátily ze zápůjčky, tak něco podobnýho.... :smile_anim: I když ne na tak zajímavým místě.... :sad01_anim:

edit: zapoměl jsem vložit přílohu... :crying_anim02:

Upraveno uživatelem Cyril
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pilotni osvezeni...

 

Pěkně, pěkně! Jen bych vyměnil ten řemen... ten jeden cvoček se mi k tomu nepozdává. Kubson má výbrně macatý Crocodile Chrono a s tmavě hnědou nebo černou variantou neuděláš chybu.

 

Edit: Myslel jsem, že ten cvoček má bronzovou barvu :) Ale stejně se mi nelíbí.

Upraveno uživatelem lib
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pěkně, pěkně! Jen bych vyměnil ten řemen... bronzový cvoček se mi k tomu nepozdává. Kubson má výbrně macatý Crocodile Chrono a s tmavě hnědou nebo černou variantou neuděláš chybu.

 

Cvocek je ocelovy a matny, takze ladi se zbytkem pouzdra, takze se mi libi. Co se remene tyce, tak premyslim o Di-Modell Ikarus. Ma ho treba kubson na svych hodinkach a vypada moc pekne. A nebo nechat usit neco a la IWC BP :). Ten Crocodile Chrono mi uplne nesedi, protoze moc nemusim remeny s dokulata profilovanejma okrajema.

 

alda: U pilotek je barva casto zbytecna. Je to informace navic, ve ktere se stejne "cernobile" hodinky zbytecne ztraceji. Chlape, dneska jsem zase prolezl cely tvoje Damasko vlakno a rikal si, ze jestli pred definitivkama jeste stihnu vymenit chrono za nechrono, tak by to mohly bejt DA 36. A za to muzes Ty! :)

Upraveno uživatelem skalis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Ondra

Chlape, dneska jsem zase prolezl cely tvoje Damasko vlakno a rikal si, ze jestli pred definitivkama jeste stihnu vymenit chrono za nechrono, tak by to mohly bejt DA 36. A za to muzes Ty! :)

Tak kdyby ses do toho pustil, tak mi dej ohledně tvých chrono vědět ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Ondra

To muzu, i kdyz uz dva potencialni zajemce mam (jeden ani neni z fora :)) a zatim to byla spis akademicka uvaha. Ale definitivky jsou zatim dost daleko v budoucnu, takze co ja vim, co se do te doby prihodi.

 

Já se pořád nemůžu rozhodnout, jestli chrono nebo nechrono. Jinak už bych si je u Jakuba dávno koupil :) Navíc mě teď trošku zarazilo, že mmakovi u Pilot H nesvítí cifr...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...