Přejít na obsah

Co máte právě na ruce? [2008-2020]


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 163,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • Kid_A

    3180

  • Vit

    3106

  • Ondrej71

    2537

  • siwi

    2317

Tak vám nevím, hodinky jsou to nádherné, ale ne a ne mi sednout na ruku:-( Na tahu jsou na to mé párátko už moc těžké a v gumě bych potřeboval mezi dírku. Ještě mě k nim láká zkusit Rios Bass a pokud ani ten nezabere asi půjdou o dům dál:-(

 

dyhuje5u.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

janko normalne mi na ne delas chute! bily cifernik je nejlepsi, zacinam prichazet na chut DK15...na nich se mi zda cifrenik s mimostrednou vterinovkou (narozdil od DK13) docela povedenej a vyvazenej. Cervena mala vterinova rucicka by byl skvely detail, melo by o tom Damasko zauvazovat :)

 

DamaskoDK15L.jpg1537877d1403476176-show-your-damasko-0f6

Upraveno uživatelem kloubik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

janko normalne mi na ne delas chute! bily cifernik je nejlepsi, zacinam prichazet na chut DK15...na nich se mi zda cifrenik s mimostrednou vterinovkou (narozdil od DK13) docela povedenej a vyvazenej. Cervena mala vterinova rucicka by byl skvely detail, melo by o tom Damasko zauvazovat :)

 

DamaskoDK15L.jpg1537877d1403476176-show-your-damasko-0f6

celkovo sa mi biele ciferniky od damasko pacia viacej ako cierne. ani neviem preco...

 

dk15 sa mi tiez pacia ale to by uz bolo na mna velke.. podla mna by ti tam konrad tu cervenu sekundovku dorobil ;) rozsir rady svedkov konrada!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

po delší době se naše cesty zase spojily  :) ...

 

attachicon.gifIMG_8626.jpg

 

zpatky od Hasny? Ja si podle prodejniho inzeratu rikal, ze za obet Damasku padnou Da Vinci, tam bych to pochopil. Ale tyhle pilotky pustit kvuli Damasko...Konrad se nezda :)

Upraveno uživatelem kloubik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...