Přejít na obsah

Co máte právě na ruce? [2008-2020]


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 163,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • Kid_A

    3180

  • Vit

    3106

  • Ondrej71

    2537

  • siwi

    2317

...a tuňáky nenosíš? Nebo si je šetříš na důchod?

  

A kde je nejake chlubici vlakno? Uteklo mi neco?

No, hosi, chtel jsem dat tunaky do jednoho vlakna, jenze..

Nejdriv jsem cekal na kinetiky, az dorazi. A voni po skoro mesicnim zpozdeni dorazily. Proc zpozdeni, se mi tady nechce moc rozepisovat, bo jsem z toho krapet unaveny. Ale byla v tom nejaka celozavodni dovolena a pak, kdyz mely byt tyden odeslane se zjistilo, ze je nekdo neposlal a lezi jeste na skladu. No a pak teda dosly.

 

No a mezi tim cekanim jsem jedno rano zjistil, asi po 10 dnech, ze tunaky nejdou. Rezerva natahu na nule. Den pred byla plna. To nevestilo nic dobryho. Jeste ze jsem si toho vsiml, kdyz jsem byl rano na zachode. No a tedy to zas zacina, volam do Altra, ze se mi zastavil SD na novych hodinkach. Altro "mate garancni kartu z razitkem?" Ja, ze mam komplet nove hodinky se vsim, ale razitko tam neni. Altro rika "sorry, tuhle opravu si zaplatite, nemate razitko na karte od AD." Ja na to, ze hodinky jsou novy..... Fuck.

 

Tady to zase zkratim. Pisu prodejci do Spanel a von, at mu naskenuju kartu. Odpovedi jsem se nedockal po 36 hodinach, tak jsem mu to zaurgoval jeste pres Ebay. Prisla odpoved s omluvou, a ze kartu posila. Dnes dorazila z Japonska a zitra jedu do Altra. Toz snad to vsecko dobre dopadne.

 

Snad zatim sfouknu neco o tech kinetikach.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak to gratuluju! :) já dneska orienty, ale spíš jen tak ze zvyku, dokonce právě teď nemám na ruce nic...nějak mne to neba...divné

Diiky diik :)

Moje monstra dneska po zkousce zazily i prvni ponor v bazene, jelikoz bylo super vedro a naprosta parada.. Pozorovat ty hodinky, jak ke omyvaj vlny body..to je nadhera :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...